Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE- BYT GOLF RESORT BEROUN

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+kk s terasou a celkové výměře 72m2. Byt je umístěný v 2.NP v novostavbě moderního apartmánového domu z roku 2016 s výtahem, v jedinečné a prestižní lokalitě golfového resortu v Berouně, s nádherným výhledem na golfové greeny. Byt je tvořen prostornou předsíní s vestavnými skříněmi, dále samostatná toaleta, koupelna s vanou a sprchovým koutem, hlavní ložnice, druhá ložnice, která v současné době slouží jako pracovna a nakonec hlavní obytná část bytu - obývací pokoj s moderní kompletně zařízenou kuchyňskou linkou a se vstupem na terasu, ze které je krásný výhled na celé okolí plné upravené zeleně. V okolí domu se nachází luxusní prostředí pětihvězdičkového golfového resortu BEROUN GOLF RESORT, které nabízí mnohé služby a vyžití: golf, jízda na kole, procházky, fitness, bazén a restaurace atd. Z centra Prahy je to pouhých 30 minut. Na stanici metra Praha Zličín a do obchodního centra Metropole Zličín jen 15 minut. Na dálnici D5 Praha-Plzeň se dostanete během 2 minut. Pro bližší informace a domluvení osobní prohlídky kontaktujte makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Město Beroun - občanská vybavenost a dopravní dostupnost

BEROUN je město ve Středočeském kraji a obec s rozšířenou působností. Leží na soutoku Berounky a Litavky, necelých 30 km jihozápadozápadně od centra Prahy. Žije zde přibližně 20 tisíc obyvatel. Stavebně propojen je se sousedním městem Králův DvůrBeroun je svým strategickým umístěním na spojnici Prahy a Plzně již od středověku významnou křižovatkou, místem obchodu i výroby. Po zavedení rychlého spojení s Prahou po dálnici D5 se čím dále tím více stává i součástí příměstské oblasti české metropole, odkud lidé dojíždějí pracovat do Prahy.

Beroun je umístěn v kopcovité krajině na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého krasu a Křivoklátska. Spolu s jeho historickými památkami (jejichž četnost vedla k vyhlášení historického jádra města městskou památkovou zónou v roce 1992) to z něj činí i významné východisko turistických cest. Město je prakticky ze všech stran obklopeno kopci a lesy. Krajinou prochází řada značených turistických stezek (blízké výletní cíle jsou například KarlštejnSvatý Jan pod SkalouKoněprusyTetínHudliceNižbor).

 

ŠKOLSTVÍ

Ve městě se nachází čtyři základní školy. Střední stupeň vzdělání je zastoupen těmito institucemi: Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu Beroun, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky|Obchodní akademie a Střední pedagogická škola, Gymnázium Beroun, Střední zdravotnická škola Beroun, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Beroun-Hlinky|SOŠ a SOU Beroun-Hlinky a Manažerská akademie Beroun|Manažerská akademie.

DOPRAVA

Beroun vždy ležel na významném dopravním tahu z Prahy přes Plzeň do Bavorska.

Městem prochází dálnice D5. Město Beroun je také důležitým železničním uzlem Středočeského kraje, prochází jím 3. železniční koridor, tedy trať 170/171 z Prahy do Plzně a Chebu. V Berouně také začíná trať 174 do Rakovníka a trať 173 do Prahy přes Rudnou u Prahy. 

Městská hromadná doprava je zajišťována autobusy, které provozuje společnost PROBO BUS. Některé linky zajíždějí i do sousedního města Králův Dvůr.

ZDRAVOTNICTVÍ

Na východní hranici města se nachází jedna ze dvou nemocnic v okrese (druhá je v Hořovicích). Její stavba byla zahájena v srpnu 1927 a slavnostně byla otevřena 1. prosince 1929.[14] Nedaleko leží výjezdové stanoviště zdravotnické záchranné služby. Přímo ve městě se nachází několik zdravotnických středisek a jednotlivé ordinace lékařů všech základních odborností.

GOLF RESORT BEROUN

Špičkový a luxusní golfový resort vznikl v Berouně v bývalém vojenské areálu Na Veselé. Užijte si nové 18jamkové hřiště s plochou 85 hektarů! V areálu se nachází wellness centrum (sauna, jacuzzi, fitness, masáže), restaurace s terasou a 7mi dvoulůžkovými pokoji a dvěma apartmány s jacuzzi.

Ze stráně nad řekou se otevírají výhledy na brdské hřebeny i na královské město Beroun. Lesy, které ohraničují celý areál, a vodní nádrže podél širokých alejí dávají zapomenout na skutečnost, že za pouhých 10 minut lze dojet do Prahy.
 
18jamkové hřiště s plochou 85 hektarů se 70 pískovými překážkami (bunkery), čtyřmi umělými jezery o celkové ploše 3,5 hektaru a typickým prvkem v podobě velkého dvojgreenu, kde končí cesty jamek sedm a deset. Hřiště prověří profesionálního hráče nebo amatéra s nízkým hendikepem, ale přinese radost i rekreačnímu nebo začínajícímu hráči. Obzvláště ženy ocení umístění svých odpališť, které umožňuje dostat se elegantně první ranou na fervej i na těch nejtěžších jamkách.

Zázemí resortu tvoří rozsáhlý klubový dům s rodinnou restaurací, klubem (bez přístupu dětí), hotelem (7 dvoulůžkových pokojů, 2 pokoje De Luxe s vlastní vířivkou), wellness (2 vířivky, sauna, masérna, fitness, venkovní bazén). V klubovém domě je také konferenční sál pro 60 osob a exkluzivní Executive Club pro soukromá jednání nebo uzavřenou společnost.

CENA

 

 

8.900.000,- KČ VČETNĚ PROVIZE A PRÁVNÍHO SERVISU

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF