Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+kk Hostivice

 

 

 

Nabízíme k prodeji velmi hezký byt o dispozici 1+kk v ulici Školská, Hostivice.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi hezký, družstevní  byt o dispozici 1+kk v žádané lokalitě Hostivic, ulice Školská. Byt o výměře 28,06 m2 se nachází v 2.NP bytového domu z roku 1995. Byt je tvořen prostornou předsíní s vchodem do hlavní obytné místnosti s francouzským oknem a kuchyní a také do koupelny s WC a sprchovým koutem.  Byt se pronajímá jako kompletně zařízený, kuchyňská linka je zcela nová včetně sklokeramické desky a elektrické trouby, vestavná skříň v předsíni atd. Podlahové krytiny - předsíň a koupelna dlažba, v obytné místnosti plovoucí podlaha. Anuita je zcela splacena. Poplatky spojené s bytem jsou ve výši 2.500,- Kč + převod elektřiny. Byt je vhodný pro jednu osobu. Dům se nachází hned vedle parku, kde protéká Litovický potok,  dále se zde nachází několik dětských hřišť a posezení v zeleni. Byt je v dochozí vzdálenosti do centra města, kde je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, LIDL a další obchody. Výborná dopravní dostupnost autobusem na metro Zličín 10 minut, autobusová zastávka se nachází 5 minut chůze od domu.  Pro další informace nebo prohlídku kontaktujte makléře.

Hostivice

Hostivice je město v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji. Ve městě působí řada společenských a zájmových organizací. Pořádají se kulturní a společenské akce. Leží na silnici spojující Prahu a Karlovy Vary, při západní hranici Prahy, centrem ve vzdálenosti asi 4 km od ní. Žije zde přibližně 8 800 obyvatel. Ve městě funguje základní škola, mateřská škola, gymnázium a malotřídní základní škola pro děti se speciálními potřebami. Dále zde najdeme velké množství obchodů, několik supermarketů, služeb, zdravotní péči, polikliniku i lékárny. 

Město Hostivice má výbornou dopravní dostupnost. Dopravuje zajišťuje jak vlak, ta autobusy v rámci systému PID. Místní nádraží, kde zastavují všechny vlaky včetně rychlíků, připomíná rok 1863, kdy bývalou koněspřežku nahradila Buštěhradská dráha, nyní frekventovaná trať z Prahy přes Kladno do Rakovníka. V rámci MHD jste za 12 min. na metru Zličín nebo do 20 minut na stanici metra MOTOL.

 

Historie

 

Dnešní město vzniklo postupným sloučením několika vsí a osad; kromě Hostivice s kostelem sv. Jakuba to byla ves Litovice s tvrzí, Břve a Jeneček. Velkovévodkyně Anna Marie Františka Terezie Toskánská v 18. století centru Hostivice vtiskla barokní ráz stavbou zámku a fary. V zámku sídlí městský úřad, před ním stojí mariánský sloup. Kolem města vede starodávná poutní cesta s barokními kaplemi, spojující klášter v Hájku a pražský Strahov.

Oblíbeným místem procházek je přírodní památka Hostivické rybníky, kde kolem tří největších vodních ploch vede naučná stezka.

V rudolfínských dobách sloužila zdejší rybniční soustava jako zdroj užitkové vody pro Pražský hrad, dnes jde o velmi atraktivní oblast pro vodní ptactvo. Na břehu Litovického rybníka na jednom ze zastavení naučné stezky najdete volně přístupnou ptačí pozorovatelnu.

 

Cena

3.450.000,- Kč včetně provize a právního servisu

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF