Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům s wellness Křenice

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme k prodeji luxusní dům 6+kk s wellness v atraktivní lokalitě v okolí Prahy, v obci Křenice, Praha – východ.

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní nízkoenergetickou novostavbu v obci Křenice, Praha – východ. Tato novostavba s privátním wellness splní všechny Vaše očekávání a dopřeje Vám nadstandardní bydlení. Tato velmi kvalitní stavba je ihned připravena pro nastěhování nových vlastníků, kteří mohou dorazit pouze s osobními věcmi, veškeré vybavení domu jim bude k dispozici.

Dům je o dispozici 6+kk, v přízemí se nachází vstupní hala, ložnice s vlastní koupelnou, otevřená kuchyně propojená s obývacím pokojem s krbem, přípravnu kuchyně se vstupem do prostorné garáže, WC s prostorem pro pračku a sušičku. Na obývací pokoj navazuje jídelna se vstupem na terasu s venkovním posezením, zahradní kuchyní a vstupem na zahradu. Krásným prvkem obývacího pokoje propojeného s luxusní kuchyní s barovým pultem a vybavenou kvalitními vestavnými spotřebiči je i otevřené schodiště do horního patra. V prvním patře jsou tři ložnice, obývací pokoj s kosmetickým koutkem a vstupem na malou horní terásku, moderní koupelna s volně stojící vanou a sprchovým koutem.  

Jedná se o nízkoenergetickou stavbu třídy A, tedy mimořádně úspornou – dům disponuje kvalitním tepelným čerpadlem, vytápění domu je podlahové, dále je zde systém rekuperace ( wellness),  nechybí kamerový zabezpečovací systém a kompletní příprava pro instalaci fotovoltaiky a centrálního vysavače. Všechny okna s izolačním trojsklem jsou opatřena elektrickými venkovními roletami.

Na zahradě v zadní budově se nachází luxusní wellness. Při vstupu na Vás čeká bazén s protiproudem, vířivka pro 6 osob, sauna, prostor na cvičení, relaxační prostor, šatna, sprcha, kuchyňka a toalety. Tato budova je ze 3 stran prosklená a nabízí pohled do zahrady. Technická místnost je umístěna v suterénu této budovy, kde je zázemí pro techniku, tepelné čerpadlo Stiebel Eltron  a ještě zbývá i úložný prostor. Pokud budete chtít využít budovu s wellness podnikatelsky, na zahradě je oddělený boční vstup, který je možné použít pro případné klienty tak, aby nebyla rušena rodina v domě.

Zahrada je rozdělena na dvě části: oddychová zahrada osetá trávou a okrasnými dřevinami u wellness a druhá spodní, kde si můžete i něco vypěstovat, pokud budete mít chuť, je zde i skleník o rozměru 8 x 3 m, retenční nádrž na dešťovou vodu a dále vrt do hloubky 43 m (studna).

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita

Dopravní dostupnost je výborná, městskou hromadnou dopravou se pohodlně dostanete na Černý most, Depo Hostivař či do Říčan, autem do Prahy po dálnici D1.

Okolí nabízí celou řadu kulturních, přírodních i turistických zajímavostí. V letních dnech si užijete koupání na Plovárně Jureček či v Aquapalace Praha, plnou občanskou vybavenost najdete v blízkých Říčanech, na procházku se můžete vydat do nedalekého přírodního parku Rokytka nebo Průhonického zámku.

 

Obec Křenice

Obec Křenice se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský. Rozkládá se asi dvacet jedna kilometrů východně od centra Prahy a pět kilometrů severně od města Říčany. Díky své poloze blízko hranice Prahy se obec rychle rozrůstá. Žije zde cca 1.000 obyvatel. V obci je základní občanská vybavenost, několik obchodů a služeb.

Pozemní komunikace – Obcí prochází silnice II/101 v úseku Jesenice - Říčany - Křenice - Úvaly - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

Železnice – Železniční trať ani stanice na území obce nejsou. Nejbližší železniční stanicí jsou Úvaly ve vzdálenosti 7 km ležící na trati 011 z Prahy do Kolína.

Veřejná doprava

Autobusová doprava – Autobusová doprava v obci je zapojena do Pražské integrované dopravy, a to linkami 303 (Praha, Černý Most - Křenice) , 366 (Praha, Depo Hostivař - Březí, Podskalí - Mukařov) , 686 (Úvaly,Žel.st - Říčany,Wolkerova) a 765 ( Sibřina - Říčany,Wolkerova). V obci se nachází jedna zastávka "Křenice".

Pamětihodnosti 

Nejstarší dochovanou památkou obce je zvon z roku 1747 od Jana Horálka, původně byl asi umístěný na dřevěné zvonici, ta současná, kamenná pochází z přelomu 19. a 20. století. Vedle ní stojí poutní kříž na soklu z roku 1841 (kříž samotný s ukřižovaným Ježíšem a Pannou Marií pochází ze hřbitovního kříže a je podstatně mladší). Pomník padlým z dvacátých let dvacátého století připomíná jedenáct křenických rodáků padlých v první světové válce. V horní části byla dodatečně připevněna deska na památku dalšího rodáka dr. Josefa Kratochvíla, který byl popraven nacisty.

Tvrz stávala do roku 1650 v prostoru bývalého panského hospodářského dvora a jiné stopy po ní nejsou. Je možné, že zbytky jejích konstrukcí se nachází v některé z dochovaných hospodářských nebo obytných staveb. Ze staveb panského dvora se dochovalo již jen torzo. Z barokního špýcharu z roku 1780 stojí už jen obvodové zdivo. V poměrně dobrém stavu je už jen budova bývalého kravína z roku 1875 vyzděná z kyklopského žulového zdiva.

 

 

Cena

19.800.000,- Kč včetně provize a právního servisu

 

 

 

 

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF