Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Penthouse Pešlova

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji střešní byt o dispozici 4+kk se dvěma terasami, sklepem a garážovým stáním v ulici Pešlova, Praha - Vysočany.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní střešní byt (penthouse) o dispozici 4+kk se dvěma terasami, sklepem a parkovacím stáním, který se nachází v 9. nadzemním podlaží bytového domu v klidné ulici Pešlova, Praha – Vysočany. Světlý byt bez jakéhokoliv zkosení stěn je v případě potřeby možné snadno přestavět na 5+kk. Je tak ideálním místem pro rodinu hledající komfortní bydlení v blízkosti zeleně a zároveň s výbornou dostupností do centra města i veškerou občanskou vybaveností na dosah.

Dispozice bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na velkorysou hlavní terasu o výměře 84 m2 (z toho 34 m2 coby součástí bytu a zbytkem ve výlučném užívání na základě dlouhodobé nájemní smlouvy), dále tři ložnice (z toho jednu s další vlastní terasou o výměře 10 m2), prostornou šatnu, vstupní halu, koupelnu se sprchovým koutem i vanou a samostatné WC. V části bytu, kde se nachází dlažba, je zavedeno podlahové topení. Do bytu je přístup přes další uzamykatelnou chodbu ve společném užívání se sousedním bytem. K bytu náleží také vlastní sklep a garážové stání umístěné v 1. podzemním podlaží domu. Střešní terasa, orientovaná na jih, skýtají úchvatný výhled na celou Prahu včetně Pražského hradu. Poplatky SVJ za byt včetně garážového stání ve výši 6.829,- Kč ( fond oprav, správa domu, pojištění, výtahy, studená a teplá voda, vytápění, osvětlení a úklid společných prostor, komunální odpad atd.) + spotřeba elektřiny.

Dům byl zkolaudován v roce 2005 a je udržován ve velmi dobrém stavu. V domě jsou umístěny dva výtahy, které zaručují pohodlné užívání bytu. V loňském roce proběhla kompletní rekonstrukce obou střech (jak nad bytem, tak pod hlavní terasou). 

Součástí prodeje je také projekt výstavby dřevěné terasy včetně zastřešení bioklimatickou pergolou, venkovní kuchyně, zahradních prvků a sauny.

Průkaz energetické náročnosti budovy PENB - C.

 

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita - občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Pouhé 2 minuty chůze od domu se nachází půvabný park Podviní, známý svými četnými vodními prvky. Rájem pro dětské hry je originální keltské hradiště ve tvaru hřbetu ještěra s chodbami, tunelem a vyhlídkou nad Dračím jezerem. V blízkosti se nachází také lesopark, se kterým sousedí populární bobová dráha či vinice Máchalka. Tato oblast je vyhledávanou rezidenční lokalitou, která nabízí klid a současně možnost aktivní relaxace v širším centru města. Nabízí nejen rozlehlé zelené plochy, ale i dětská hřiště a sportovní zařízení včetně sportovní haly, tenisových kurtů, atletického oválu, fotbalových hřišť, lanového parku či  cyklostezky vedoucí až do Klecan či do Dolních Počernic. Je také ideálním místem pro rodinné pikniky, jogging či obyčejné procházky.

Byt se nachází v klidné části pražských Vysočan stranou od ruchu velkoměsta, avšak v těsné blízkosti veškeré veřejné dopravy (metro Vysočanská jen 2 minuty chůze, tramvajová zastávka Nádraží Vysočany hned za rohem, vlak), obchodů (Galerie Fénix, Lidl), škol (ZŠ a Gymnázium Špitálská), Polikliniky Vysočany a mnoha dalších služeb včetně cukrárny přímo v domě či vinotéky a pekárny v bezprostředním sousedství. Do centra Prahy se dostanete metrem za pouhých 11 minut, autem za 15 minut a tramvají za cca 20 minut. V těsné blízkosti domu se nachází také vlaková zastávka Praha–Vysočany, jejíž modernizace byla dokončena v letošním roce a která je obsluhována jak regionálními, tak dálkovými vlaky. Díky poloze bytu na západ a jih, tedy opačnou stranu, než se nachází vlakové nádraží, a současně i dostatečné vzdálenosti od ulice Sokolovská přitom nejsou obyvatelé bytu hlukem vlaku nebo městské hromadné dopravy nikterak obtěžováni.

Cena

PRODÁNO

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF