Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Nové Strašecí

 

 

 

 Exkluzivně nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v ulici Dukelská, Nové Strašecí.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům o dvou bytových jednotkách v ulici Dukelská, Nové Strašecí. Tento dům má celkovou užitnou plochu včetně garáží a vedlejších staveb 357 m2, je třípodlažní a nachází se na pozemku o celkové výměře 595 m2, zastavěná plocha 380 m2, zahrada 215 m2.

V domě jsou 2 bytové jednotky, každá s vlastním vchodem - v přízemí byt dispozičně 2+kk o výměře 100 m2, v 1.patře byt o dispozici 3+1 o výměře 122 m2. Každá bytová jednotka má garáž - první se nachází  přímo v přízemí ( 22 m2)  a je průchozí do domu, druhá garáž ( 25 m2) je vedle domu. Garáž umístěná přímo v RD má automatická garážová vrata. Na pozemku se nachází ještě další menší stavba, kde je třetí garáž, sklad a " letní pokoj".

Přízemní byt 2+kk je tvořen předsíní, WC, koupelnou s rohovou vanou a sprchovým koutem, obývacím pokojem s krbem. Na obývací pokoj navazuje jídelna s kuchyňským koutem, dále ložnice a technická místnost. Tato technická místnost je průchozí ke schodiští, které vede do suterénu a do bytu v 1.patře. Není tedy problém celý dům propojit a užívat jako celek.

Byt 3+kk v 1. patře je opravdu prostorný - je tvořen velkou halou s vestavnými skříněmi,  která je průchozí do všech částí bytu - koupelna s vanou, samostatné WC, dětský pokoj, ložnice a obývací pokoj + jídelna + kuchyně - ty jsou v současné době propojené, ale bez větších stavebních zásahů oddělit dveřmi a vytvořit tak další neprůchozí pokoj, tedy dispozici 4+kk. Kuchyni dominuje barový pult s úložnými prostory.  Kuchyňská linka je včetně všech vestavných spotřebičů a obkladem v designu kamene. Obývací pokoj je stejně jako v přízemí vybaven funkčními krbovými kamny. Z dětského pokoje je  vchod na balkon.

V suterénu se nachází kotelna s plynovým kotlem a skladové prostory. 

Dům prošel částečnou rekonstrukcí - nové koupelny, kuchyně, podlahové krytiny, plastová okna, před 2 lety nová střecha. Fasáda domu zbývá ještě dodělat. 

Na pozemku se dále nachází kopaná studna, kde je dostatek vody na zalévání zahrady a bazén. U bazénu se nachází venkovní posezení s krbem.

Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě - elektřina, plyn, městský vodovod a kanalizaci.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy domu

0_dukelska-631-nove-straseci-stredocesku-kraj-271-01-cesko_0_1 0_dukelska-631-nove-straseci-stredocesku-kraj-271-01-cesko_0_2 0_dukelska-631-nove-straseci-stredocesku-kraj-271-01-cesko_0_3

Lokalita, občanská vybavenost a dopravní dostupnost

NOVÉ STRAŠECÍ

Město Nové Strašecí se nachází v okrese Rakovník ve Středočeském kraji. Žije zde přibližně 5 600 obyvatel.  Jihu město chrání křivoklátské lesy, ze severu a západu přírodní park Džbán. Proslavený houbařský ráj je známý také jako oblíbená oblast chatařů a chalupářů. Posláním Přírodního parku Džbán je zachování unikátní krajiny džbánské křídové tabule s významnými estetickými hodnotami, zejména s ohledem na geomorfologii území, lesní porosty, charakteristickou a vzácnou flóru a faunu, rozptýlenou mimolesní zeleň a staré ovocné sady. Území na pomezí okresů Louny, Kladno a Rakovník má vysokou přírodovědnou a rekreační hodnotu, dochovaly se na něm smíšené a listnaté lesy, v nichž se vyskytuje celá řada vzácných druhů rostlin. Džbán je velice cenný nejen botanicky, ale i zoologicky. Chráněné území o rozloze 416 km2 založené v roce 1994 založené za účelem zachování přírodovědně a krajinářsky cenného území mezi průmyslovými oblastmi severních Čech a Kladensko-rakovnickou pánví. 

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost - 2 minuty chůze od domu je Penny Market a Lidl, do centra města je to pouhých 600 m. Tam najdeme jak radnici, tak další obchody, služby, restaurace atd. 

Co se týče škol a školek, ve městě jsou 4 mateřské školy,  základní škola, střední odborné učiliště, gymnázium J. A. Komenského a základní umělecká škola.

Pro milovníky sportu je zde fotbalové hřiště, sportovní hala BIOS, posilovny, hřiště na volejbal a plážový volejbal, minigolfové hřiště, bowlingová dráha, hřiště na hokejbal a atletické sportoviště.

 

DOPRAVA

Na severu města končí dálnice D6 / E 48 (exit 32) od Prahy a odtud pokračuje jako státní silnice ve směru na Karlovy Vary. Ve městě v roce 2021 zastavují autobusové přímé linky jedoucí např. do těchto cílů: Kladno (linky 600, 619, 625), Praha (linky 304, 305, 365), Rakovník (linky 304, 305, 581, 625), Slaný (linky 586, 590). Na jižní straně města vede železniční trať Praha – Kladno – Rakovník.

 

PAMÁTKY 

Ve městě Nové Strašecí je geografickým i společenským a kulturním středem města  Komenského náměstí, kde se nachází městský úřad a také budova někdejší radnice s věží a hodinami, která je dominantou celého náměstí. Je zde množství obchodů, restauračních zařízení apod. Původní radnice (č.p. 189) je renesanční patrová budova s hranolovou věží. V horních místnostech zasedala městská rada, v přízemí byl hostinec a šatlava. V současnosti zde sídlí umělecká škola. Současný městský úřad (č.p. 201) sídlí v někdejší budově hospodářské záložny. Po roce 1949, kdy město Nové Strašecí bylo samostatným okresem (1949–1960), zde sídlila pobočka Státní banky československé. Kostel Narození Panny Marie postavený v gotickém slohu, byl roku 1553 renesančně přestavěn a v roce 1707 zbarokizován. Dnešní podoba je z rekonstrukce v letech 1837–1840.

 

 

Cena

10.990.000,- Kč včetně provize a právního servisu

 

Kontakt

Martin Frolík


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
Praha-1 Malá Strana
118 00


GSM: +420 733 155 670
frolik@abareal.cz
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF