Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE- Prodej bytu Anastázova

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 2+1 s lodžií nacházející se v oblíbené části Prahy 6, Břevnov, ulice Anastázova. 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 2+1 s lodžií o výměře 67,27 m2 nacházející se v oblíbené části Prahy 6, Břevnov, ulice Anastázova. Tento byt je umístěn ve 4.NP panelového domu po rekonstrukci. Byt je tvořen hlavní chodbou s velkou vestavnou skříní, dále obývacím pokojem se vstupem do lodžie, kuchyní, ložnicí, prostornou koupelnou a samostaným WC. Byt byl v minulosti rekonstruován, má zděné jádro, nyní byly čerstvě položeny nové PVC podlahové krytiny v celém bytě. K bytu náleží sklepní koje o výměře 2 m2. Co se týče domu, prošel kompletní rekonstrukcí - plastová okna, vchodové dveře, výtah, společné prostory, veškeré rozvody atd. Vstup do domu je možný jak z klidné pěší zony nacházející se mezi domy, tak i ze zadní části od parkoviště. Ulice Anastázova je jednosměrná, tedy klidná ulice s bezproblémovým parkováním na modrých rezidenčních zónách. Hned za domem se nachází mateřská škola, dále nadchod nad ulicí Patočkovou, kudy se dostanete ke komerční části Břevnova, kde najdete velkou část občanské vybavenosti této lukrativní části Prahy 6 - velká škála obchodů, škol, poliklinika, banky, kavárny, restaurace atd. Autobusová zastávka se nachází minutu chůze na ulici Patočkova, nejbližší tram na ulici Bělohorské. V blízkosti domu se nachází park Kajetánka, dále Břevnovský klášter a park Ladronka. Pro bližší informace nebo prohlídku kontaktujte makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita, historie Břevnova

Břevnov je typický řadou místních usedlostí. Mezi ty nejvýznamnější zcela jistě patří Ladronka, která nedávno prošla rekonstrukcí a v současnosti je otevřena široké veřejnosti. Její součástí je restaurace se zahrádkou, dětské hřiště a možnosti bohatého sportovního vyžití (nabízí čtyři bowlingové dráhy, dva kurty na beach volejbal a jedno hřiště na plážový fotbal; provozuje také půjčovnu kolečkových bruslí, koloběžek a longboardů). Kolem usedlosti se rozprostírá rozlehlý park a areál volného času, v němž naleznete nejdelší osvětlenou inline dráhu v Praze, venkovní posilovnu i prostor pro vyzkoušení netradičních sportů jako je slackline nebo discgolf.

Další významnou usedlostí je nově zrekonstruovaná Vila Kajetánka s přilehlým parkem a restaurací s vytříbenou nabídkou pokrmů i vinným lístkem pro opravdové gurmány. Za zmínku stojí také původní Hostinec U Kaštanu, který aktuálně slouží jako kulturní centrum Prahy 6. Budova disponuje vlastním divadelním sálem, výtvarným ateliérem a nechybí zde ani muzeum populární hudby či kavárna.

 

Historie:

Břevnov (německy Breunau) je městská čtvrť a katastrální území Prahy, náležející téměř celé k městské části Praha 6, ale nepatrnou částí (krátký úsek ulice Spiritka u stejnojmenné usedlosti) zasahující i do městské části Praha 5. Břevnov sousedí s následujícími pražskými katastrálními územími: na severozápadě s Libocí, na severu s Veleslavínem, na severovýchodě se Střešovicemi, na východě s Hradčany, na jihu se Smíchovem a Motolem a na západě s Řepy a Ruzyní.

Na území Břevnova pramení potok Brusnice. Část Břevnova je právě tímto potokem zformována a Brusnici vděčí Břevnov za svůj poměrně členitý reliéf. Nejnižší nadmořská výška Břevnova je v místě, kde Brusnice opouští území Břevnova. Naopak nejvyšším místem Břevnova je Malý Břevnov s nadmořskou výškou přibližně 383 m.

Za povšimnutí stojí větší množství bývalých hospodářských usedlostí, z nichž už dnes žádná neslouží svému původnímu účelu nebo se z nich dochovalo pouze torzo. Mezi nejznámější patří Ladronka. Dnes je tento nově rekonstruovaný objekt částečně přístupný veřejnosti. Dalšími jsou například KajetánkaŠleiferkaSpiritkaPetynkaHybšmankaKneislovkaTejnka nebo Liborka.

Z ptačí perspektivy a na mapách jsou jistě nepřehlédnutelné Strahovské stadiony, za zmínku stojí Stadion Evžena Rošického a zejména Velký strahovský stadion. V blízkosti Břevnovského kláštera se nachází plochodrážní stadion Markéta, na kterém se pořádají i mezinárodní motocyklové závody. Mezi největší komplexy na katastrálním území Břevnova patří Ústřední vojenská nemocnice, známá také jako Střešovická nemocnice. Její stavba byla započata v roce 1936 a probíhala s přestávkami prakticky během celého 20. století. Atmosféru Břevnova minulých století si z velké části uchoval Břevnovský hřbitov v sousedství kláštera. 

Doprava

V docházkové vzdálenosti několika minut od projektu jsou hned tři autobusové zastávky. Z nejbližší z nich (Talichova) vás pravidelné linky 108 a 216 dovezou do stanice metra A Petřiny. Staví zde i školní linka 268 rozvážející děti po okolních vzdělávacích institucích. Další dvě zastávky – Kajetánka a Břevnovská – rovněž obsluhují pravidelné autobusové spoje. Během 10 minut Vás dopraví do stanice metro A Dejvická či Nemocnice Motol. Automobilová dostupnost vašeho domova je také snadná. Nájezd na Pražský okruh je vzdálený pouhou minutu jízdy.

Na území Břevnova se nachází stanice metra A Petřiny. Dalšími stanicemi metra, které mají význam pro obsluhu Břevnova, jsou Hradčanská, Malostranská a Dejvická na lince A.

V Břevnově jezdí tramvajové linky 1, 2, 22, 23, 25, 96 a 97. Hlavní trasy tramvají vedou ulicemi Na Petřinách (konečná zastávka Sídliště Petřiny, linky 1, 2 a 96) a Bělohorská (konečné zastávky Královka, Vypich, Bílá Hora, linky 22, 23, 25 a 97). Hlavními ulicemi jsou Patočkova, Bělohorská a Na Petřinách.

 

 

Občanská vybavenost

Mezi jednu z mnoha výhod bydlení v prestižní části Břevnov patří kompletní občanská vybavenost. Na Břevnově najdete vše co k životu potřebujete - 5 mateřských škol a 3 základní školy, soukromé mateřské a základní školy, dále gymnázia,  polikliniku i nemocnici, lékárny a širokou škálu jak malých obchůdků, tak i supermarketů - v blízkosti domu Billa a Kaufland, banky, restaurace atd. 

Co se sportu týče, nabízí se Vám Velký strahovský stadion, Beach Praha Arena, Squashcentrum Strahov, Areál volného času Ladronka - in-line bruslení, beach volejbal, TJ Břevnov Tenis, pro milovníky vody Plavecký bazén Pyramida a Koupaliště Petynka. Parky, nacházející se v blízkosti domu - Park Ladronka, Obora Hvězda, Zahrada Břevnovského kláštera.

 

Cena

Zarezervováno. 

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF