Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu Beroun

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní novostavbu bytu 4+kk se dvěma balkony a parkovacími stáními v Rezidenci Berlita - Na Parkáně, Beroun.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní novostavbu bytu z roku 2022 v ulici Na Parkáně, Beroun. Tento byt o celkové výměře 115 m2 se nachází ve 2.nadzemním podlaží Rezidence Berlita. Byt je dispozičně řešen jako 4+kk a je tvořen obývacím pokojem s kuchyňským koutem,  chodbou odkud je vstup do všech tří pokojů včetně hlavní ložnice s vlastním balkonem a kopelnou, dále hlavní koupelna s vanou, WC, pračkou a sušičkou a praktickou komorou.  Dominantou obývacího pokoje  je  zakázková, na míru dělaná kuchyně do tvaru U s mramorovou pracovní deskou a obkladem,  vybavená kvalitními spotřebiči od společnosti AEG. Z obývacího pokoje je vstup na balkon o výměře 10 m2 s výhledem do klidného vnitrobloku.  V bytě jsou dále na míru vestavěné skříně a koupelnový nábytek.

Ke standardu vybavení patří vynilová podlaha, nadstandardní výška zárubní a dveří interiéru 220cm, rekuperační jednotka pro přísun čistého vzduchu ve všech jednotkách, velkoformátová plastová šestikomorová okna s izolačním trojsklem, zvýšená protihlukovou izolace a instalované předokenní žaluzie, protipožární bezpečnostní vstupní dveře (tř. 4), domovní videotelefon, vyšší výška stropů.

K bytu náleží 2 parkovací stání v domě. Byt je možné odkoupit včetně vybavení.

Rozvod tepla je z centrální kotelny v domě. Poplatky  spojené s užíváním bytu včetně fondu oprav  činí 8.500,-Kč.

Pro bližší informace a domluvení osobní prohlídky nemovitosti kontaktuje makléře. 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Město Beroun

Beroun je město v okrese Beroun ve Středočeském kraji a obec s rozšířenou působností. Leží na soutoku Berounky a Litavky, necelých 30 km jihozápadozápadně od centra Prahy. Žije zde přibližně 20 tisíc obyvatel. Stavebně propojen je se sousedním městem Králův Dvůr. 

Beroun je svým strategickým umístěním na spojnici Prahy a Plzně již od středověku významnou křižovatkou, místem obchodu i výroby. Po zavedení rychlého spojení s Prahou po dálnici D5 se čím dále tím více stává i součástí příměstské oblasti české metropole, odkud lidé dojíždějí pracovat do Prahy.

Beroun je umístěn v kopcovité krajině na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého krasu a Křivoklátska. Spolu s jeho historickými památkami (jejichž četnost vedla k vyhlášení historického jádra města městskou památkovou zónou v roce 1992) to z něj činí i významné východisko turistických cest.

Město je prakticky ze všech stran obklopeno kopci a lesy. Krajinou prochází řada značených turistických stezek (blízké výletní cíle jsou například Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou, Koněprusy, Tetín, Hudlice, Nižbor).

Nedaleko centra se nachází zalesněný kopec Městská hora s rozhlednou. Na tomto kopci se také nachází výběh, v němž město chová už pouze dva medvědy, původně medvíďata známá z televizních večerníčků. (Medvěd je ve znaku Berouna, proto město sponzoruje chov těchto zvířat.) Dále se nachází například vrch Děd s rozhlednou, ze které však je vzhledem k vzrostlému lesu směrem k Berounu jen omezený rozhled.

Městem protékají tři vodní toky, řeka Berounka, říčka Litavka a Vrážský potok.  Voda v Berounce je vhodná ke koupání, nad městem se nacházejí různá koupaliště, například jez v Hýskově.

Rezidence BERLITA

Rezidence BERLITA nabízí bydlení v příjemném prostředí u městských hradeb, v klidné ulici směřující na nábřeží. V bezprostředním okolí máte kavárny, restaurace, obchody a také mnoho příležitostí ke sportu: cyklostezky, zimní stadion, aquapark, krytý bazén, posilovnu i sportovní areál s fotbalovým stadionem, tenisovou halou, squashem, bowlingem, spinningem a dalšími aktivitami. V pohodlném dosahu jsou školy od mateřských po střední, obchody včetně supermarketu, Husovo náměstí s tradičními trhy, lékárna a další služby. Autobusová zastávka i vlakové nádraží, kde staví spoje do Prahy, jsou 9 minut chůze od domu. Město je ze všech stran obklopeno kopci a lesy, nedaleko centra se nachází zalesněná Městská hora s rozhlednou, příjemnou procházku si můžete udělat mezi Pražskou a Plzeňskou bránou. Mezi oblíbené výletní cíle patří hrad Karlštejn, Koněpruské jeskyně nebo okolí zatopeného lomu Amerika. Díky strategickému umístění na dálnici D5 trvá cesta autem do metropole pouhých pár minut, do Plzně cca 45 minut a na hranici s Německem necelou hodinu a půl.

 

Občanská vybavenost

Ve městě se nachází čtyři základní školy. Střední stupeň vzdělání je zastoupen těmito institucemi: Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu Beroun, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky|Obchodní akademie a Střední pedagogická škola, Gymnázium Beroun, Střední zdravotnická škola Beroun, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Beroun-Hlinky|SOŠ a SOU Beroun-Hlinky a Manažerská akademie Beroun|Manažerská akademie.

V bezprostředním okolí jsou kavárny, restaurace, obchody a také mnoho příležitostí ke sportu: cyklostezky, zimní stadion, aquapark, krytý bazén, posilovna i sportovní areál s fotbalovým stadionem, tenisovou halou, squashem, bowlingem, spinningem a dalšími aktivitami. V pohodlném dosahu jsou školy od mateřských po střední, obchody včetně supermarketu, Husovo náměstí s tradičními trhy, lékárna a další služby. 

Doprava

Autobusová zastávka i vlakové nádraží, kde staví spoje do Prahy, jsou 9 minut chůze od domu.

Beroun vždy ležel na významném dopravním tahu z Prahy přes Plzeň do Bavorska.

Městem prochází dálnice D5 s exitem 14 (Beroun-východ) a s exitem 18 (Beroun-centrum). Exit 22 (Beroun-západ) je už na území Králova Dvora. Díky dálnici D5 je cesta do Prahy otázkou pár minut, do Plzně cca 45 minut a na hranici s Německem necelou hodinu a půl..

Město Beroun je důležitým železničním uzlem Středočeského kraje, prochází jím 3. železniční koridor, tedy trať 170/171 z Prahy do Plzně a Chebu. V Berouně také začíná trať 174 do Rakovníka a trať 173 do Prahy přes Rudnou u Prahy.

Cena

info o ceně u makléře

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF