Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej bytu Čakovice

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme k prodeji velmi hezký byt 2+kk s terasou a zahrádkou v ulici Hakenova, Praha - Čakovice.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi hezký, světlý byt o dispozici 2+kk a výměře 56 m2 s terasou a zahrádkou o celkové výměře 29m2 v lokalitě Prahy 9 - Čakovice, ulice Hakenova. Byt se nachází v přízemí novostavby z roku 2008 a je směřován do velkého vnitrobloku. Je tvořen předsíní s prostornou šatnou, z předsíně je vstup do všech částí bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem včetně vestavných spotřebičů, ložnice, koupelna s vanou a samostatné WC. Z obývacího pokoje můžeme vstoupit na terasu a slunnou zahrádku orientovanou na západ. V letních měsících Vás před sluncem při posezení na zahradě ochrání markýza, všechny okna mají elektrické venkovní rolety. V domě je k dispozici ke společnému užívání kočárkárna a kolárna, ve vnitrobloku se nachází dětské hřiště. Kousek od domu je několik obchodů a restaurací, potraviny, supermarket LIDL apod. Veškeré informace najdete na https://abareal.cz/prodej-bytu-cakovice. Výborná dopravní dostupnost  - autobusová zastávka se nachází v blízkosti domu, odkud se dostanete za 10 minut na stanici metra Letňany. Celý bytový komplex je zasazen v zeleni hned vedle zámeckého parku Čakovice. Byt je vhodný jak pro bydlení, tak na investici. Tuto nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme vyřídit.  Doporučujeme prohlídku!

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Lokalita

Městská část Praha-Čakovice leží v nejsevernějším cípu hlavního města. S rozlohou 1019 hektarů jde o největší městskou část na severním okraji Prahy a 13. největší celkově. Sousedí s dalšími pražskými městskými částmi Letňany, Ďáblicemi, Březiněvsí, Vinoří a Kbely a také s obcemi Středočeského kraje Hovorčovicemi, Mírovicemi (Velení) a Přezleticemi. Byla ustavena 24. listopadu 1990 a tvoří ji katastrální území Čakovic, Miškovic a Třeboradic. Rozšířenou přenesenou působnost pro městskou část vykonává od 1. listopadu 2007 úřad městské části Praha 18 se sídlem v Letňanech. Katastr Čakovic a Třeboradic protíná železniční trať Praha – Turnov – Tanvald, v blízkosti západního okraje městské části prochází Prosecká radiála, která za hranicemi města pokračuje jako dálnice D8.

První písemné zmínky o Čakovicích pocházejí už z konce 11. století, nejpozději od roku 1352 zde stál kostel. Významný rozkvět zaznamenala obec v druhé polovině 19. století v souvislosti se založením a provozem Pražského cukrovaru vídeňského továrníka Alexandra Schoellera. V roce 1968 byly Čakovice s Miškovicemi a Třeboradicemi připojeny k Praze.

Přirozené centrum Čakovic se nalézá v okolí kostela sv. Remigia, který je dominantou území. V centru se nacházejí objekty úřadu městské části, klasicistní zámek s rozsáhlým parkem, budova gymnázia, pobočka pošty, obchody a restaurace. Na západě přiléhá k centrální části areál bývalého cukrovaru. Na sever od zámeckého parku směrem na Třeboradice se nachází nová zástavba bytových domů - Sídliště Čakovice. Na sever od centrální Cukrovarské ulice převažují rezidenční oblasti tvořené rodinnými domy, jižní část Čakovic tvoří zejména bytové domy z druhé poloviny 20. století, postavené pro potřeby někdejšího průmyslového podniku Avia. Čakovický zámecký park je park o rozloze přes 7 ha v Praze-Čakovicích. Jeho vznik souvisel se stavbou a úpravami čakovického zámku v 18. století. Vedle parku se nachází zámek Čakovice a přilehlý anglický park, který můžete využít k procházce s kočárkem. Děti si mohou hrát na dětském hřišti nebo nakrmit kachny v rybníce. Prochází tudy přírodovědná naučná stezka, která seznamuje se vzácnými stromy zámeckého parku. 

Od roku 1994 byly prováděny úpravy parku, jejichž cílem je potvrdit přírodně krajinářskou podobu parku s biocentrem v jeho severozápadní části, kde jsou už mimo park další dva biologické rybníky. Na východní straně byla k parku připojena část využívaná předtím jako soukromé zahrádky. Cesta podél této strany začíná na jihu u zámku kruhovou kompozicí s bazénkem a keříky růží, přes kruhové dětské hřiště obklopené pergolami s popínavými rostlinami vede na sever k další kruhové kompozici s velkými balvany a pak k rybníku. Do něj ústí i vodní kanál tvořící podélnou osu parku.V rámci obnovy zámeckého parku, která probíhala zejména v letech 2000 až 2002, byly porosty v parku asanovány.  Výsadbou 6000 keřů bylo také vytvořeno nové keřové patro.

 

Občanská vybavenost - školy, školky, sport, obchody

Městská část Praha-Čakovice je zřizovatelem čtyř školských zařízení, které jsou veřejnými institucemi zapsanými do Rejstříku škol a školských zařízení MŠMT. Jedná se o tato zařízení: Mateřská škola Čakovice I, Mateřská škola Čakovice II, Mateřská škola Čakovice III a Základní škola Dr. E. Beneše.

V Čakovicích dále sídlí gymnázium se čtyřletými a šestiletými obory, základní umělecká škola a SOŠ a SOÚ zaměřené především na gastronomii, ale také např. na chovatelství cizokrajných zvířat. V městské části také působí pobočka Domu dětí a mládeže se sídlem na Proseku, která poskytuje prostor zejména pro volnočasové aktivity dětí a mládeže. Zřizovatelem všech těchto škol a školských zařízení je hlavní město Praha.

Co se týče milovníků sportu - je zde několik sportovišť, víceúčelové hřiště, sportovní hala, která se nachází vedle školy Dr. Edvarda Beneše na náměstí Jiřího Berana v Čakovicích. Vlastní plocha tělocvičny se speciálním polyuretanovým povrchem činí téměř 1200 m2. Jsou na ní vyznačena hrací pole pro basketbal, házenou, odbíjenou, tenis a florbal. Kapacita haly je 150 míst k sezení.

V Čakovicích se také nachází lékařské ordinace a lékárny.

 

 

 

Dopravní dostupnost

V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka Sídliště Čakovice, odtud je to pouhých 10 minut autobusem na stanici metra Letňany a z Letňan 15 minut do centra Prahy. Dále je možné využít dopravy vlakem, nádraží je vzdálené cca 10 min. chůze od bytu a do centra je to 20 minut. 

Cena

 

6.500.000,- Kč včetně provize a právního servisu.

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF