Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej bytu Ďáblice Chabařovická

 

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký byt o dispozici 3+1 s lodžií v ulici Chabařovická, Praha 8 - Ďáblice.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký byt o dispozici 3+1 v ulici Chabařovická, Praha 8 – Ďáblice. Byt se nachází ve 2.patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu s výtahem. Byt je tvořen předsíní se vstupem do všech částí bytu – 2 x samostatná ložnice, koupelna s vanou a pračkou, samostatné WC, obývací pokoj s lodžií a prostorná kuchyně. Ložnice jsou orientovány na východ, obývací pokoj a kuchyně na západ. Na patře se nacházejí 3 bytové jednotky a další velká lodžie ke společnému užívání. K bytu náleží komora v 7.patře o výměře 2 m2. Byt byl před cca 12ti lety rekonstruován – zděné jádro, elektřina, odpady, podlahy atd. Poplatky 3.000,- Kč + elektřina a plyn ( cca 1.200,- Kč).

 Dům prošel kompletní rekonstrukcí – zateplení, fasáda, veškeré rozvody, výtah, společné prostory, vstup i výtah na čip, střecha, plastová okna, komory atd. Za domem se nachází malý parčík s restaurací a dětským hřištěm. Hned u domu je mateřská škola a potraviny, 5 minut chůze škola základní. Metra C Ládví 10min pěšky, zastávka tram 5 min. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Bytový dům Chabařovická

Bytový dům Chabařovická 1327-1333 byl postaven počátkem 70. let minulého století. V roce 1998 byl privatizován a vzniklo BD Chabařovická 1327-1333. V průběhu existence Bytového družstva byl celý objekt od základu rekonstruován. Připomeňme jen rekonstrukce stoupaček, ležatých rozvodů v kolektoru, výtahů, ploché střechy, sanace obvodového pláště, výměna podlahových krytin na chodbách, malování společných prostor, vybudování přídavných komor, rekonstrukce vchodů včetně uvedení poškozené mozaiky do původního stavu a naposledy rekonstrukce chodníků, Financování všech projektů bylo zajišťováno z fondu oprav, až na výměnu oken, které si družstevníci zajišťovali z vlastních prostředků. Oprava chodníku na západní straně domu byla zajištěna částečně za přispění městské části Praha 8, rekonstrukci výchovní strany družstvo financovalo samo, včetně části v majetku městské části. Mimo výše uvedených oprav probíhalo mnoho menších i větších oprav. Není možné a pochopitelně ani účelem zde vyjmenovat kompletní výčet provedených prací.

Výsledkem více než 20-ti letého snažení je bytový dům odpovídající současným parametrům bydlení s minimem událostí havarijního charakteru a poskytující slušný standard bydlení.

V roce 2017 byl zahájen proces transformace bytového družstva na SVJ – společenství vlastníků jednotek. 1. etapa této transformace byla ukončena před vánoci 2018 a výsledkem je převod více než 90% družstevních bytů do osobního vlastnictví. Počátkem roku 2019 byla zahájena 2. Etapa transformace a cílem je převod všech bytů do OV, což se povedlo v 1. polivině roku 2020. Na Členské schůzi BD v listopadu 2021 byli bytové družstvo dáno do likvidace. Likvidace BD Chabařovická 1327-1333 by měla být ukončena v průběhu roku 2023. 


Lokalita - občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Na samém severu Prahy se nachází městská část Ďáblice, která vyniká několika unikáty. Stojí zde například historicky první panelový dům postavený na území tehdejší ČSR (rok 1955), v Ďáblickém háji najdete vrch Ládví, který patří mezi nejvyšší místa Prahy (359 m. n. m.) a v centru Ďáblic můžete navštívit Battistovu cihelnu, která od roku 1898 vyráběla pálené cihly vynikající kvality.

Pro klidnou procházku můžeme doporučit rozsáhlý lesopark Ďáblický háj, který je vyhledávaným místem nejen pro hraní dětí a sport, ale také pro několik přírodních zajímavostí. Můžete zde potkat vzácné čolky nebo navštívit geologickou přírodní památku Ládví. V těsné blízkosti lesa se nachází vyhledávaná hvězdárna s dokonalým výhledem na daleké okolí. Dalším místem, které s oblibou navštěvují nejen turisté je Kaple Nejsvětější Trojice na kraji Ďáblic.

Na rozdíl od mnoha jiných pražských částí, které už pohltila rozšiřující se zástavba, si Ďáblice zachovávají svůj charakter. Spojují se v nich výhody města, jako je dobrá dostupnost, s výhodami menších obcí, mezi něž patří klid, dostatek prostoru, zeleně i dobré parkování.

V roce 2018 zde byla otevřena nová budova Obecního domu Ďáblice, kde se kromě moderní radnice, pošty a ordinací nalézá bezbariérový multifunkční sál, určený nejen k pořádání kulturních akcí pro občany, ale také firemních večírků, školení, konferencí či dalších společenských aktivit. V těsné blízkosti se nacházejí další, menší prostory ideální k pořádání komornějších akcí, např. schůzí, workshopů, seminářů, sportovních či výukových kurzů, a to v OD Ke Kinu či Komunitním centru Vlna.

V obci najdete také celou řadu dětských i sportovních hřišť, ale i restauračních zařízení.

Ďáblice sousedí s Březiněvsí, Třeboradicemi, Čakovicemi a Letňany. Žije zde 3081 obyvatel, převážně v rodinných domcích ze starší, ale i úplně nové výstavby devadesátých let 20. století.

V obci je zaveden plyn, kanalizace, veřejné osvětlení a další vymoženosti moderního životního stylu, je zde základní škola i mateřská škola, Diakonie CCP středisko křesťanské pomoci.

Ďáblice jsou dobře přístupné hromadnou městskou dopravou autobusy č.103, 348. 368 a 369 z Ládví a č. 202 ze strany Čakovic a Dolních Chaber. Autem se k nám dostanete sjezdem z teplické dálnice - ul. Cínovecká.

 

Cena

 

 

6.990.000,- Kč včetně provize a právního servisu

Kontakt

Vlasta Dočekalová
 

ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana

tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz
 
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF