Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej bytu Dejvice

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme prostorný byt o celkové výměře 78 m2 v nejžádanější lokalitě Prahy, v pražských Dejvicích, ulice Svatovítská.

Byt o dispozici 2+1 se nachází v 3.NP činžovního domu v ulice Svatovítská. Již při vstupu do bytu Vás zaujme prostorná předsíň, ze které je vstup téměř do všech místností. Velkorysý obývací pokoj a ložnice jsou odděleny francouzskými dvoukřídlými dveřmi v prvorepublikovém stylu. Dominantou těchto pokojů jsou vysoké stropy, dřevěné parkety a velká špaletová okna. Oba tyto pokoje jsou směřovány na východ. Kuchyňský a jídelní kout je oddělený a je směřován do vnitrobloku plného zeleně, stejně tak jako balkon. Koupelna a samostatné WC prošly kompletní rekonstrukcí v roce 2021. Výhodou tohoto bytu je taktéž prostorná komora, která se nachází hned vedle vstupní dveří do bytu. K bytu náleží sklepní koje o celkové rozloze cca 6 m2. V domě je nový výtah od značky Schindler, který jezdí i do sklepních prostor. Výbornou dispozici bytu doplňuje i lokace, kde se byt nachází. Pražské Dejvice patří k nejkrásnějším čtvrtím Prahy.

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita

Dejvice jsou městská čtvrť a katastrální území v pražské městské části Praha 6, rozkládající se severně od Pražského hradu.

Dejvice jsou relativně luxusní rezidenční čtvrtí, jíž sice dominují velkolepé budovy vysokých škol a armády, ale obsahuje i mnoho klidných míst s vilami movitých měšťanů a rezidencemi zastupitelských úřadů. Ceněno je těsné sousedství jak s centrální oblasti Prahy, tak s velkými plochami zeleně (Stromovka a Divoká Šárka).

Mezi ulicí Jugoslávských partyzánů a Evropskou se nachází univerzitní kampus, ve kterém je rektorát ČVUT, fakulta strojní, fakulta elektrotechnická, fakulta stavební a fakulta architektury, budovy VŠCHT, bohoslovecký seminář, teologická fakulta a Národní technická knihovna.

V části obce Dejvice má sídlo 4387 firem. V části obce Dejvice je celkem 175 ulic. Počet obyvatel v Dejvicích je zhruba 24000. Sousedícími městskými částmi jsou: Bubeneč, Hradčany, Střešovice, Vokovice, Nebušice, Lysolaje a Sedlec.

 

Občanská vybavenost Dejvic

Vynikající zázemí, poliklinika, ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, areál ČVUT, moderní knihovna, Dejvické divadlo, Divadlo Spejbla a Hurvínka a Semafor. Dominantou čtvrti je ulice Dejvická ve které najdete nespočet kaváren, květinářství, obchůdku ale i domácích řeznictví. Každou sobotu se v dejvicích konají Farmářské Trhy, které jsou největší v Praze a umožní Vám to zakoupit bio potraviny od českých farmářů. 

Život a ruch Dejvic je nezastavitelný, ale jak zajde slunce tak se čtv't uklidní a v noci se z ní stává čtvrť duchů. Klid, pohoda a luxus jsou základními faktory, proč jsou Dejvice tou nejlepší čtvrtí v Praze.

 

 

dsc03376-min

 

Doprava

Veřejná

Pod Vítězným náměstím stojí stanice metra linky A. Na ni navazují autobusové spoje do Suchdola a Podbaby. Kromě metra jsou Dejvice spojeny s centrem ještě tramvajovou linkou přes Prašný most. U stanice metra Hradčanská se nachází železniční stanice Praha-Dejvice. Je historicky prvním nádražím na území dnešní Prahy, od roku 1830 zde začínala Lánská koněspřežka.

Automobilová

Hlavními tepnami Prahy 6 jsou ulice vycházející z Vítězného náměstí – Evropská (na západ k ruzyňskému letišti), Jugoslávských partyzánů (na sever k Podbabě), Československé armády (na východ k Letné) a Svatovítská (na jih k Pražskému hradu a tunelu Blanka).

 

dsc03431-min dsc03394-min 

 

Půdorys

21_

Finance

Cena 9 499 000,- Kč včetně provize a právního servisu

English

This spacious apartment with a total area of 78m2 is in the most desirable location of Prague, in the Dejvice area, specifically on Svatovítská street.

The one-bedroom apartment is on the 3rd floor. Immediately, when entering the apartment, you will be impressed by the spacious entrance hall, which allows entering almost all rooms. The great living room and bedroom are separated by double-wing French doors in the First Republic style. These rooms are special for their high ceilings, wooden parquet floors and large sash windows. The bathroom and separate toilet were fully renovated in 2021. The great benefit of this apartment is also a spacious closet, which is right next to the entrance. The apartment includes its own basement storage area of approx. 6 m2. The building has a completely new elevator. The apartment has a variety of facilities located within walking distance - shops, cafes, banks, schools, kindergartens, medical facilities, etc. The "A" Dejvická metro station and the Vítězné náměstí tram station are located a few minutes from the apartment.

If you are interested to see the place or in more information, please contact the broker.

Kontakt na makléře

Tomáš Brejcha
776 254 033
brejcha@abareal.cz
ABA REAL s.r.o.
Tržiště 3, Praha 1

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF