Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁNO - Prodej bytu Holešovice V Háji

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký byt 2+kk s lodžií v žádané lokalitě Prahy 7 - Holešovicích.

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný cihlový byt 2+kk s lodžií, o celkové výměře 51,4 m2, ve vyhledávané lokalitě Praha 7 – Holešovice, ulice V Háji. Tento dvoupokojový byt se nachází ve 3. podlaží udržovaného činžovního domu s výtahem v mezipatře. Byt prošel před cca 10ti lety částečnou rekonstrukcí (rozvody elektřiny, plastová okna bezpečnostní vstupní dveře). Dále je možno si byt uzpůsobit dle vlastních požadavků a potřeb. Na podlahách položeny parkety. V koupelně vana, WC samostatně. Součástí bytu je lodžie (4m2), komora (1,3m2), a taktéž prostorný sklep (5,5m2). Byt se svými vysokými stropy působí prostorně a vzdušně. Vhodný pro jednotlivce, pár, či mladou rodinu. Nízká spotřeba energií (5MWh plyn a 1MWh elektřina) se zálohami 3.700,- Kč, a poplatky za služby včetně fondu oprav 2.000,- Kč. Vytápění bytu a ohřev vody je řešeno vlastním plynovým kotlem.

Dům se nalézá na rohu ulic V Háji a U Uranie, v docházkové vzdálenosti metra Nádraží Holešovice, Libeňského mostu či přístavu Holešovice. Umístění nemovitosti v oblasti mezi Královskou oborou – parkem Stromovka ze strany jedné, a meandrem Vltavy ze strany druhé, umožňuje rozmanité využití trávení volného času. V nejbližším okolí naleznete mnoho obchodů, služeb, dětských hřišť a parků. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě a je zde zajištěn kamerový dohled pro vyšší bezpečnost. Také vstup do domu i sklepní prostory jsou zajištěný dvojím zabezpečením.

S vlastnictvím jednotky je také spojen spoluvlastnický podíl na čtyřech menších nebytových prostorách v domě, které jsou pronajímány (roční výnos cca 4.100,- Kč).

Poloha domu nabízí příjemné bydlení v oblasti s plnou občanskou a dopravní vybaveností (metro, TRAM, BUS, vlak, loď).

Holešovice jsou čtvrtí, která vždy žila svým vlastním životem, a odlišovala se od ostatních pražských částí. Díky svému postavení (Letenské sady a blízkost Vltavy), jsou předurčeny, aby se staly přístavní čtvrtí, městem ve městě. Počátkem tisíciletí se zde rozjel rozsáhlý stavební boom. Vznikají zde nové developerské projekty nájemních domů s byty, plánovaná je i stavba mrakodrapů a luxusní úprava stávajícího přístaviště.

Pro bližší informace nebo prohlídku kontaktujte makléře.

 

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita

Holešovice, různorodá čtvrť, která se rozkládá mezi levým břehem Vltavy a letenským kopcem, dnes patří k nejzajímavějším pražským lokalitám. Holešovice dříve bývaly centrem výroby a obchodu; ještě v první polovině 20. století zde fungovala městská jatka a trhy (ty se zde ostatně udržely dodnes), dále parní mlýny, pivovar, nejrůznější továrny a rušný nákladní přístav. Dnes však většina těchto industriálních staveb svému původnímu účelu neslouží; řada z nich byla zrekonstruována či zadaptována a našla druhý život jako byty, kancelářské komplexy, ateliéry mladých umělců, designérů a architektů či kulturní instituce.Holešovice jsou bezesporu povinnou zastávkou pro kohokoli, kdo má zájem o moderní či současné umění – sídlí zde totiž dvě významné kulturní instituce. Funkcionalistická budova Veletržního paláce z roku 1928, kterou kdysi obdivoval sám Le Corbusier, je sídlem sbírky moderního a současného umění Národní galerie Praha a najdete zde mimo jiné i špičková díla nejslavnějších umělců evropské avantgardy 20. století, jakými byli Pablo Picasso, Georges Braque, Paul Gauguin či Vincent van Gogh. Budova samotná stojí za vidění zejména zevnitř, teprve tam vynikne její monumentální členění kolem centrální dvorany, přičemž jednotlivá patra připomínají paluby zaoceánského parníku. 

Druhou významnou uměleckou destinací Holešovic je pak Centrum současného umění DOX, které bylo, jak název napovídá, vybudováno dostavbou a přestavbou tovární budovy nedaleko přístavních doků. Kromě pestrého výstavního programu je zdejším lákadlem i poměrně nový architektonický rys budovy – vrcholně elegantní dřevěná „vzducholoď“ Gulliver, v níž se konají literární pořady. DOX má i vynikající obchod s knihami a designem a kavárnu.

Dalším a nejnovějším magnetem této čtvrti je kreativní centrum Vnitroblock, které díky svému velkorysému industriálnímu prostoru dokáže být téměř vším: najdete zde skvělou kavárnu a designový obchod, hraje se zde a tančí, konají se tu výstavy a workshopy, promítají se filmy a pořádají se ty nejlepší víkendové akce v Praze. Kdo tvrdí, že ho zajímá alternativní kultura a nikdy nebyl ve Vnitroblocku, jako by nebyl!

Holešovice však mají i spoustu jiných atrakcí. Spolu s Karlínem jsou jednou z mála historických pražských čtvrtí, kde se úspěšně snoubí stará architektura se zcela novou. Podobně se zde prolíná místní tradice s dynamismem mladých kreativců, jichž zde spousta pracuje a bydlí. Kromě největšího pražského tržiště zde najdete i řadu příjemných gastronomických podniků, od kaváren a hospůdek přes neformální bistra až po vyhlášenou restauraci a klub SaSaZu. V Holešovicích to prostě žije a nikdo se zde nemůže nudit.

Holešovice se dostaly do žebříčku TOP 10 nejzajímavějších čtvrtí v evropských městech, který sestavil britský list The Guardian,  na sedmé místo.

Vyjma výše uvedeného se v Holešovicích nachází velké množství mateřských a základních škol, ať už státních nebo soukromých. Dále zdravotní střediska, Lékařský dům, lékárny apod. Pro milovníky sportu nabízí tato lokalita velké množství vyžití - atletika, basketbal, bojová umění, fitness, fotbal, tenis, jezdectví, vodní sporty, krasobruslení  a samozřejmě hokej.

 

 

 

Dopravní dostupnost

Holešovice jsou obsluhovány dvěma  stanicemi metra a tramvajemi: nejdůležitější přestupní stanice jsou Vltavská  a nad ní Strossmayerovo náměstí. U stanice metra Nádraží Holešovice jsou stanoviště autobusů.

V železniční dopravě je nejvýznamnější nádraží Praha-Holešovice pro mezinárodní expresy z Německa přes Kralupy nad Vltavou a Děčín, které dále pokračují po přeložce buď na Hlavní nádraží, nebo přes nádraží Praha-Libeň dále na východ republiky.

 

 

Cena

6.500.000,- Kč včetně provize a právního servisu

 

Kontakt

Olga Tomečková
 
ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana

tel. 739 055 492
tomeckova@abareal.cz
 
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF