Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu Holubice

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi hezký byt o dispozici 3+kk s balkonem a parkovacím stáním v blízkosti Prahy.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi hezký, slunný byt o dispozici 3+kk a výměře 93 m2 nacházejí se v 1.patře bytového domu v ulici Lipová, Holubice - Kozinec. Dům byl postaven v roce 2008 a je o 3 bytových jednotkách. Nabízený byt je tvořen vchodem s předsíní a botníkem, odkud vede schodiště do patra, kde se nachází technická místnost a chodba s velkou vestavnou skříní.  Z chodby je vstup do všech dalších částí bytu. Dominantu tvoří obývací pokoj s prostornou kuchyňskou linkou, která je vybavena všemi vestavnými spotřebiči a poskytuje pro milovníky vaření jak poměrně velkorysou pracovní plochu, tak i velké množství úložných prostor. Druhá část bytu je tvořena dvěma ložnicemi, z nichž z jedné je vstup na balkon. Koupelna je vybavená vanou a prostorem pro pračku, WC je samostatné. Byt je v přízemí o výměře 5 m2, v patře 82 m2 + balkon 6 m2.

Byt je vytápěn samostatným elektrickým kotlem, ohřev vody je zajištěn el. bojlerem. Co se týče nákladů - záloha na elektřinu je nově 4.500,- Kč, voda cca 700,- Kč/měsíc + komunální odpad 750,- Kč/osobu/rok. Poskytovatelem internetu je místní Maxicom a TV zajišťuje satelit Skylink.

Byt je možné po dohodě odkoupit včetně veškerého vybavení.

K bytu náleží vlastní parkovací stání před domem a podíl na pozemku nacházející se kolem domu.

Doporučujeme prohlídku!

Videoprohlídka

3D scan

Obec Holubice - Kozinec

Na rozhraní tří okresů - Praha-západ, Mělník a Kladno se nachází obec Holubice. Pod Obecní úřad v Holubicích správně patří i obec Kozinec. Starobylá obec Holubice leží v historicky významném kraji: Na jihovýchodě se rozprostírá legendární Turské pole a památný Levý Hradec, na západě starobylé hradiště českých knížat Budeč.

 

První zmínka o obci se datuje od roku 1204, kdy Přemysl Otakar I. ji daroval kanovníkům, kteří zde mívali hospodářství. Roku 1407 Václav z Radče, kustos kapitulní založil v Holubicích rybník. Roku 1421 byly Holubice zabrány od Pražanů a roku 1426 připsány Vokovi z Valdštejna. Jeho manželka Eliška z Uhlišť a Říčan postoupila roku 1429 své věnné právo na Holubice druhému manželu Mikuláši z Kněževsi. Při konfiskacích pro vzpouru proti Ferdinandovi I. v roce 1547 ztratili pražané zboží Holubické a to bylo za dobré služby dáno Florianovi Gryspekovi z Gryspachu a na Kaceřově. Gryspekům patřily Holubice až do roku 1622, kdy byly konfiskovány s jinými statky k důchodům komory královské, od nichž je roku 1923 koupila Polyxena z Lobkovic.

Nejvýznačnější památkou Holubic je románský kostelík Narození Panny Marie, dílo doksanské huti, založen za panování Přemysla OtakaraI., o čemž svědčí i vzácná památka - pečeť biskupa Pelhřima z roku 1124-1125 nalezená roku 1865 s olověnou skříňkou, v níž byly uloženy svaté ostatky, při odstraňování starého oltáře. Jádro kostela tvoří kruhová rotunda s půkruhovou apsidou z kvádříkového zdiva. Věž, další apsida a sakristie na severní straně jsou pozdějšími přístavky. Kostel je nyní obehnán ze tří stran vysokými opěracími zdmi a bývalým hřbitovem. Uvnitř kostela jsou zachovalé původní románské fresky.

16.3.1992 bylo vyhlášeno ochranné památkové pásmo rotundy, které zahrnuje i okolní venkovskou zástavbu z 18. a 19. století.

V současné době je v obci jedna velká zemědělská farma, několik malých soukromě hospodařících rolníků a jedna zahraniční společnost, která využívá bývalé hospodářstív rodiny Lobkoviců a oboru ovocnářství. Převážná většina obyvatel vyjíždí za prací mimo obec. Obec je charakteristická venkovskou zástavbou. V obci je vybudován vodovod a čistička odpadních vod s částí kanalizace.

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

V obci Holubice se nachází jak mateřská škola (http://new-web.msholubice.cz/), tak i škola základní (https://www.holubicekozinec.cz/obcanska-vybavenost/zakladni-skola/), dále zdravotní středisko s praktickým lékařem jak pro dospělé, tak i děti, zubař, víceúčelové sportovní hřiště, kulturní dům, několik obchodů atd.

 

Co se týče dopravní dostupnosti - díky frekventovanému autobusovému spojení jsou Holubice velice dobře dostupné na metro Bořislavka ( cca 25 minut) nebo do Kralup ( cca 10 minut).

K dispozici jsou následující spoje:

Autobusová doprava PID 316 od Bořislavka - Kralupy nad Vltavou,  PID 456 od Libčice nad Vltavou - Slaný, PID 458 od Kralupy nad Vltavou - Holubice, PID 954 od Vítězné náměstí - Velké Čičovice a PID 954 od Holubice - Kralupy n/Vlt - Roudnice n/L.

 

 

 

Cena

 

 

5.850.000,- Kč včetně provize a právního servisu.

 

 

KONTAKT

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF