Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej bytu Horoměřice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký byt o dispozici 3+kk s balkonkem v obci Horoměřice, Praha - západ.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký byt o dispozici 3+kk s balkonkem v žádané lokalitě Prahy - západ, v obci Horoměřice, ulice Politických vězňů. Tento byt o celkové výměře 58 m2 se nachází v 1.patře uzavřeného rezidenčního projektu z roku 2005. Jedná se o komplex několika nízkopodlažních domů včetně vlastního dětského hřiště. Celý projekt je oplocen. Samotný byt je tvořen prostornou předsíní, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a malým balkonem, dvěma neprůchozími ložnicemi, koupelnou s vanou a pračkou, samostatným WC a komorou. Další malá komora je umístěna na chodbě domu před bytem, kde se nachází vlastní plynový kotel zajišťující ohřev vody a vytápění bytu. Komplex je umístěn  minutu chůze od zastávky autobusu, odkud se dostanete za pouhých 9 minut na metro Bořislavka. K bytu nenáleží parkovací místo v komplexu, parkování je tedy možné na ulici Politických vězňů.  V obci je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obchody, lékaři, 5 minut autem od domu se nachází LIDL, letiště atd. Nízké provozní náklady 2.043,- Kč ( obsahuje fond oprav, vodné stočné, spol. prostory atd.) + převod elektřiny a plynu. Doporučujeme prohlídku. 

Videoprohlídka

3D scan

Obec Horoměřice

Obec Horoměřice leží při severozápadní hranici hlavního města Prahy, na silnici II/240 ve Středočeském kraji. Sousedí s městskými částmi Praha 6 – Suchdol, Lysolaje, Nebušice a MČ Praha-Přední Kopanina, dále s obcemi Statenice a Únětice. Leží v otevřené krajině, která se na jižní straně svažuje v údolí Šáreckého potoka, na východě je ohraničena údolím Vltavy, na severu se terén svažuje k Únětickému potoku. Jih a západ katastru obce lemují lesnaté pásy zeleně. Přímo v obci se nacházejí tři nevelké rybníky. Z centra obce směrem na severovýchod vybíhají Kozí hřbety. Tyto buližníkové skály bývají holé, dnes už jsou porostlé vegetací. Žije zde přibližně 4 500  obyvatel.

Horoměřice jsou vyhledávanou rekreační oblastí Prahy. Je zde několik zahrádkářských a chatových osad, kde tráví volný čas řada Pražanů. Hlavně je ale obec oblíbeným cílem výletníků a vycházek. Prochází zde řada značených turistických cest a nově též cykloturistických tras. Turistické značky zavedou do Šárky, Lysolají a Suchdola, na Gabrielku, do Houslí, Kozích hřbetů, k Juliáně, do tuchoměřického lesa, do Únětic, na Holý vrch, do Roztok, Tichého údolí, přes Statenice na hrad Okoř atd. Pro návštěvníky obce je velkou zajímavostí možnost pozorovat nízko letící letadla, mířící na blízké letiště v Ruzyni.

 

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Občanská vybavenost

V obci je základní škola pro 1. a 2. stupeň, nově vybudovaná mateřská škola, zdravotní středisko, lékárna, pošta, knihovna, obchody s potravinami i spotřebním zbožím, několik autoservisů, hostinců a sportovních zařízení, hotel, stanice technické kontroly apod. Část obyvatel našla uplatnění ve službách a firmách působících přímo v obci, mnozí zde mají rodinné živnosti.

V obci působí řada spolků. Nejaktivnější jsou bezesporu Sokolové, kteří se obětavě starají o pohyb dětí i dospělých. Dívčí družstvo gymnastek se pravidelně a úspěšně zúčastňuje sportovních soutěží. Sokol připravuje i letní tábory pro děti, akademie a karnevaly. Místní rybáři dvakrát ročně pořádají oblíbené rybářské závody u rybníka Pod Luky a také ples. Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s profesionálními hasiči zasahuje nejen v Horoměřicích, ale i v okolních obcích. V obci dále působí amatérský fotbalový klub a svaz chovatelů, který každoročně pořádá výstavy drobného domácího zvířectva

Doprava

Dopravní síť

Veřejná doprava

 

Cena

 

5.490.000,- Kč včetně provize a právního servisu

Kontakt

Vlasta Dočekalová

ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana

tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF