Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej bytu Jarníkova

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký, zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s lodžií v ulici Jarníkova, Praha 4 - Chodov.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi hezký, prostorný byt 3+1 s lodžií, v žádané lokalitě Praha 4 - Chodov, ul. Jarníkova. Tento třípokojový byt, orientovaný na východ a západ, o celkové podlahové ploše 82 m2,  se nachází ve 3.podlaží kompletně rekonstruovaného osmipodlažního panelového domu. Byt prošel zdařilou rekonstrukcí. Po kompletní renovaci je bytové jádro, koupelna, WC,  štuky, podlahy, pouze kuchyně zůstává k dokončení novým majitelům. K bytu náleží prostorný 3,78 m2 sklep. Poloha domu nabízí klidné bydlení v hezkém a čistém prostředí, v oblasti s plnou občanskou vybaveností - obchody, veškeré služby, několik dětských hřišť, zastávka MHD Chodov a Jarníkova, mateřské a základní školy, poliklinika, sportoviště, cyklostezky, centrální park Opatov, Chodovská tvrz, Krčský les. Docházková vzdálenost od OC Chodov a metra Chodov a současně blízkost přírody velkou výhodou. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Chodov

Chodov je dnes městská čtvrť a katastrální území Prahy, nacházející se na území městské části Praha 11, kterou společně s Háji tvoří. Dříve samostatná a svébytná obec byla k Praze připojena v roce 1968. Chodov se nachází na jihovýchodě Prahy a tvoří směsici obytných a komerčních zón. Nákupní centrum Westfield Chodov patří mezi největší v zemi a nabízí pod jednou střechou zhruba 300 obchodů, rozmanité restaurace i multikino. 

 

Sport a zábava na Chodově

Největší tělovýchovnou jednotou, která zde působí je TJ Chodov Jižní Město. Její zázemí tvoří komplex sportovní haly a hotelu, areál fotbalového hřiště se sociálním zázemím, areál v prostoru ZŠ Pošepného náměstí s fotbalovým hřištěm regulérních soutěžních rozměrů s umělým povrchem, který je majetkem městské části ve správě TJ Chodov. V těchto prostorách zajišťuje TJ Chodov chod oddílů fotbalu, házené, moderní gymnastiky, volejbalu a několika dalších menších oddílů. ZŠ Pošepného náměstí se stala domovským zázemím oddílu orientačního běhu TJ Praga.

Dnes malou, avšak historicky významnou jednotou je Sokol Chodov. Úspěšným jednooborovým sportovním klubem, který na území působí je TTC Elizza (stolní tenis). V areálu ZŠ Mikulova má fotbalové hřiště mladý agilní klub FC Inferno. Při ZŠ Campanus na Jírovcově náměstí působí řadu let SK Dvojka orientovaný na atletiku žen a dívek, úspěšně si vedou basketbalová družstva, která fungují přímo při této škole.

Na Chodově působí florbalový klub Florbal Chodov, který hraje mužskou i ženskou nejvyšší soutěž.

Zázemí na Chodově mají také lakros klub Jižní Město, SK Jižní Město, tenisový klub Jonathan, florbalový klub Draci, taneční klub Sparta Praha,[5] interkrosový oddíl Ontario, týmy malého fotbalu (futsalu), školy a oddíly bojových sportů působící v tělocvičnách základních škol.

Na starém Chodově byl v roce 2008 renovován původní sál z roku 1902 v současném objektu v Starochodovské ulici. Sál slouží k pořádání zábav pro dospělé, odpolední čaje pro důchodce a hrají se zde i pohádky pro děti. Svojí velikostí je jedním z největších na Jižním Městě.[

Školy a pracovní příležitosti na Chodově

V Chodově existuje 7 základních škol, působí zde 2 gymnázia a pobočky zde mají i jiné střední školy (učiliště, střední odborné školy…). Obchodů v Chodově přibývá, zlepšuje se (až na výjimky) jejich kvalita a vybavenost. Najdeme zde mnoho supermarketů (Billa, Albert, Plus, Penny, Lidl, Tesco) a mnoho menších obchodů s potravinami. Dne 9. listopadu 2005 bylo u stanice metra Chodov otevřeno rozlehlé Centrum Chodov s hypermarketem a mnoha dalšími obchody. Centrum Chodov bylo v roce 2019 přejmenováno na Westfield Chodov.

V Chodově jsou také drogerie, lékárny, obchody s oděvy, botami a tržnice. Zdravotnictví je zastoupeno dvěma poliklinikami (Opatovská a Šustova). Nechybí ani veterinární ošetřovna. Z hlediska kulturního v Chodově najdeme 3 kulturní domy (Klubka, Chodovská tvrz a KC Zahrada). Nachází se zde dva multiplexy Cinema City – Galaxie na Hájích (uzavřeno 2019) a v Centru Chodov.

 

Pracovní příležitosti jsou na Chodově zejména v obchodu, průmyslová výroba má pouze okrajový význam (např. betonárka u dálnice). U stanice metra Chodov vyrostl zajímavě architektonicky řešený soubor kancelářských budov The Park, v němž sídlí řada velkých mezinárodních společností. U stanice metra Roztyly sídlí firmy T-Mobile Czech Republic a OBI. Usídlením řady těchto významných společností na Chodově se dostala Praha 11 na první místo v Česku z hlediska průměrného platu (tento údaj je však statisticky zkreslující, neboť jsou započítáni zaměstnanci dané firmy v celé republice

Doprava

Dopravu zajišťuje linka C, která byla na Chodov prodloužena 7. listopadu 1980.

Na území Chodova jsou tři stanice metra: Roztyly (do února 1990 Primátora Vacka), Chodov (do února 1990 Budovatelů) a Opatov (do února 1990 Družby). Vhodně ho doplňují autobusové linky ve směru Podolí (118), Braník (170),Krč (118, 170, 203) Bohnice (177), Kobylisy (177) Strašnice (125), Horní Měcholupy, Hostivař a Petrovice (125), Šeberov, Kunratice, Písnice, Libuš, Modřany, Komořany, Zbraslav a Radotín (165) Záběhlice (118, 135, 136, 138, 170, 213, 203) Žižkov (135, 136), Malešice (177, 181, 182), Lhotka (197) a Vršovice (135, 136, 213). Na Roztylech je autobusové nádraží pro dálkovou dopravu, na Opatově významný terminál příměstských autobusů. Chodov je napojen na silniční síť prostřednictvím Chodovské radiály a dálnice D1.

Cena

 

 

7.490.000,- Kč včetně provize a právního servisu

Kontakt

Vlasta Dočekalová
ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436


docekalova@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF