Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej Bytu Kladno

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký byt 1+1 po kompletní rekonstrukci v ulici Vodárenská, Kladno.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi hezký byt o dispozici 1+1 po kompletní rekonstrukci v 1.NP ( zvýšeném přízemí) cihlového domu v ulici Vodárenská, Kladno. Tento byt o celkové výměře 33 m2 prošel kompletní rekonstrukcí - nová okna, podlahové krytiny, veškeré rozvody včetně elektřiny, nová koupelna, kuchyně atd. Byt je tvořen předsíní s úložným prostorem a pračkou, kuchyní s kuchyňskou linkou včetně spotřebičů a jídelního koutku, dále pokoj s obývací stěnou a gaučem, koupelna je se sprchovým koutem a umyvadlem. Byt je možné po dohodě koupit včetně veškerého vybavení. Vytápění je řešeno ústředním topením v rámci domu. Poplatky spojené s bytem včetně fondu oprav jsou 3.719,- Kč + elektřina cca 800,- Kč. K bytu náleží sklep umístěný v suterénu domu. Dům prošel také rekonstrukcí - proběhla oprava střechy, společných prostor, sklepů, oken a vchodových dveří, které jsou na čip. Právě probíhá výmalba společných prostor a plánováno je budoucí zateplení domu včetně nové fasády.

Byt je vhodný jak k bydlení, tak i k investici s pronájmem.

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita a občanská vybavenost

KLADNO

Kladno je statutární město ve stejnojmenném okrese ve středních Čechách. Žije zde přibližně 67 tisíc obyvatel a je tak největším městem Středočeského kraje a třináctým největším městem České republiky. Je známo pro svou těžbu černého uhlí v minulosti a výchovu hokejistů. Město Kladno v rámci zkvalitnění oblasti životního prostředí, kulturního rozvoje a zlepšování podmínek pro život obyvatel realizuje od roku 2001 také rekonstrukci současných a výstavbu nových parkových ploch na území Kladna - např. Park Trilobit, Park na Náměstí Svobody, Zámecká zahrada, Dvořákovy sady apod..

KROČEHLAVY 

Dům se nachází v městské části Kročehlavy, které jsou počtem obyvatel největší částí města Kladna. V místě se tedy nachází veškerá občanská vybavenost. V blízkosti domu najdeme několik supermarketů - Lidl, Kaufland, Penny market atd. Nedaleko se také nachází také obchodní centrum Oáza, kde každý najde vše potřebné nebo obchodní zóna v Americké, kde je hypermarket Tesco a dalších několik desítek obchodů a služeb.  

ŠKOLY A ŠKOLKY

Na území města Kladna se nachází 32 pracovišť mateřských škol zařazených do rejstříku škol a školských zařízení, dětský rehabilitační stacionář, jehož součástí jsou dětské jesle, 20 škol základních, 13 středních, z toho 2 gymnázia, 3 vyšší odborné a 2 vysoké školy. 

SPORT

V naší zemi není mnoho měst, v jejichž životě hraje sport tak významnou roli jako v Kladně. Od konce 19. století více či méně ovlivňoval jeho rozvoj, myšlenky i konání obyvatel Kladna, městských institucí i lidí, kteří měli důležité slovo a rozhodovací pravomoci. Vždyť řada z nich vzešla ze sportovního prostředí, sport pro ně představoval velmi mnoho. Kladenský lední hokej a fotbal představují více než vynikající značku. Ale úspěchy nejsou spojeny pouze s těmito sportovními odvětvími. Lehká atletika, tradiční kladenský sport, mající již téměř sto let základnu v nádherném prostředí kladenského Sletiště, patří v ženské i mužské kategorii mezi atletické pilíře v naší zemi. Úspěch hokejbalu ve městě zásadně ovlivnila výstavba Městské hokejbalové arény v roce 2003. Kladenské kluby vybojovaly 8 mistrovských titulů, dominovaly i v rámci evropského a světového poháru. Rozvoj a úspěchy kladenského plavání nastartovalo dokončení krytého bazénu u kladenského Sletiště v roce 1973. Zdejší oddíl se dlouhodobě zaměřuje na mládež, vychoval mnoho výborných plavců. 

ZDRAVOTNICTVÍ

V městě Kladno se nachází Oblastní nemocnice Kladno, klinika a poliklinika, několik dalších zdravotnických středisek a ordinacemi odborných lékařů, lékáren, dětských lékařů a pod.

Dopravní dostupnost

Kladno ve středu Čech má dobré dopravní spojení, a to silniční, železniční i letecké. V bezprostřední blízkosti Kladna vedou důležité dálnice D6 z Prahy do Karlových Varů a D7 spojující Prahu a Chomutov. Městem prochází železniční trať z Prahy do Rakovníka, Kladno je zahrnuto do pražského systému příměstské železnice Esko. Mezinárodní letiště Praha-Ruzyně je od Kladna vzdáleno jen 16 km.

Co se týče autobusové přepravy, Kladno má vynikající frekvenční dostupnost s Prahou:

Cena

Info o ceně u RK.

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF