Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu Milovice

Popis nemovitosti

Výhradně nabízíme k prodeji světlý a vzdušný byt 2+1/B,S, v atraktivní a žádané lokalitě Milovice - Mladá, ul.Spojovací. Tento dvoupokojový byt, o výměře 44,6m2 se nachází v nízkopodlažním panelovém domě, který byl zcela renovován v roce 2010 (fasáda, střecha, rozvody, okna, apod). Samotný byt je v pěkném, udržovaném stavu, s velmi dobře řešenou dispozicí. Působí světle a vzdušně, a je orientován na SZ (ložnice) a JV (obývací pokoj). K bytu dále náleží malý balkón, cca 1,5m a 3m2 sklep. Vytápění i ohřev vody řešen elektřinou ( záloha 1.180,- Kč) , velmi nízké měsíční poplatky domu 1.550,- Kč včetně fondu oprav. Dům i sklepy jsou velmi suché, díky vysazené zeleni u domu. Poloha domu nabízí klidné bydlení v hezkém a čistém prostředí, v oblasti s plnou občanskou vybaveností - obchody, veškeré služby, několik dětských hřišť, mateřské a základní školy, poliklinika, sportoviště, cyklostezky. Výborná dopravní dostupnost do Prahy cca 30min autem i vlakem. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Doporučujeme prohlídku! Pro bližší informace kontaktujte makléře.

V blízkosti domu se nachází velmi oblíbený a vyhledávaný rodinný Park Mirakulum s 10 hektary originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete zde lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem.

 

Milovice jsou město v okrese Nymburk ve Středočeském kraji, zhruba 4 km severovýchodně od Lysé nad Labem, 12 km severozápadně od Nymburka a 37 km severovýchodně od centra Prahy, s níž má město přes Lysou nad Labem dobré železniční spojení v rámci Pražské integrované dopravy. Nájezd na dálnice D10 (Praha - Mladá Boleslav) a D11 (Praha - Hradec Králové) 10 min. jízdy autem.

3D scan

Fotogalerie

Cena

 

 

2.760.000,- Kč včetně provize a právního servisu.

Kontakt

Ing. Olga Tomečková

ABA REAL s.r.o.

Tržiště 371/3

118 00 Praha 1 Malá Strana

email: tomeckova@abareal.cz


mobil: +420 739 055 492

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář