Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej bytu Modrá

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji slunný byt o dispozici 2+kk v ulici Modrá, Praha.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji hezký byt o dispozci 2+kk v blízkosti metra Lužiny, ulice Modrá, Praha - Stodůlky. Byt o výměře 45 m2 se nachází v 6.NP panelového bytového domu po částečné rekonstrukci. Byt byl dlouhodobě pronajímán, jeho stav je původní s drobnými úpravami ( okna, podlahy, výmalba..), koupelna a WC jsou v původním stavu - umakart. Byt je tvořen předsíní s vestavnými skříněmi, koupelna s vaničkou a samostatné WC, dále obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnice. Byt je možné koupit včetně veškerého vybavení. K bytu náleží sklep.

V domě proběhla rekonstrukce vstupních prostor - nové vchodové dveře na čip, dále 2 výtahy, plastová okna - je plánováno zateplení a nová fasáda. Výborná dopravní dostupnost a občanská vybavenost  - obchodní centrum u Metra Lužiny se nachází 400 m od domu. Parkování před domem bez zón. Pro bližší informace konatktujte makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Stodůlky  jsou městská čtvrť a katastrální území na západě Prahy, zahrnující historickou obec Stodůlky a množství nových čtvrtí, sídlištních i vilových.

Na katastru Stodůlek najdeme 12 základních škol, zvláštní školu, gymnázium a obchodní akademii. Zdravotnictví zajišťují 2 polikliniky (v Hostinského ulici ve Stodůlkách a v Seydlerově ulici v Nových Butovicích). Svá oddělení mají ve čtvrti místní i republikoví policisté. V Hábově ulici, v Archeologické a na Slunečním náměstí jsou pošty. Tamtéž je také budova nové radnice Prahy 13. Na Stodůlkách se nachází přibližně 5 hypermarketů a velký počet samoobsluh (u každé stanice metra).

Radnice zajišťuje v průběhu roku různé venkovní kulturní akce. Celoročně funguje také KD Mlejn v Kovářově ulici. Sportovní možnosti jsou také velmi široké, skoro každá základní škola ve Stodůlkách má určité zázemí pro sportovní činnosti. Místem vycházek je Centrální park přímo uprostřed Stodůlek, nebo trochu vzdálenější Prokopské údolí.

Páteří městské hromadné dopravy je metro, vybudované zde v 80. a 90. letech 20. století. Na stodůleckém katastrálním území má stanice Nové Butovice, Hůrka, Lužiny, Luka a Stodůlky.

Cena

4.790.000,- Kč

včetně provize a právního servisu

Kontakt

Vlasta Dočekalová

ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana

tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF