Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁNO -Prodej bytu Poděbradská

 

 

 

 

 

 

EXKLUZIVNĚ NABÍZÍME K PRODEJI  HEZKÝ, PROSTORNÝ BYT 3+1,  

ULICE PODĚBRADSKÁ, PRAHA - HLOUBĚTÍN.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji  hezký, prostorný byt o dispozici 3+1 a celkové výměře 72 m2 v ulici Poděbradská, Praha - Hloubětín. Tato bytová jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu s výtahem (okna se nacházejí ve výšce cca 2,5 m). Byt je velice dobře dispozičně řešen, ze vstupní chodby ( 4 m2) vejdeme vlevo do hlavní prostorné ložnice ( 21 m2), vpravo koupelna s vanou a WC ( 4 m2), naproti velký  obývací pokoj ( 20 m2) s vchodem do druhé ložnice ( 13 m2) , která je přístupná i ze samostatné kuchyně ( 9 m2). Ta je vybavena designovou kuchyňskou linkou včetně vestavných spotřebičů, místo zde má i jídelní stůl.  Kuchyně i menší ložnice jsou směřovány na východ, obývací pokoj a hlavní ložnice na západ. V současné době je byt pronajímán.

Byt prošel před cca 12ti lety částečnou rekonstrukcí -  koupelna a WC, kuchyně včetně spotřebičů, dveře. Bytový dům prošel kompletní revitalizací (zateplená fasáda, nová okna, vchodové dveře, nyní se dělá nová elektřina ve společných prostorách). K dispozici je společná kočárkárna a balkon v patře.

Výborná občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy, supermarket Kaufland, Penny market, Pepco, lékárna, zdravotní středisko a další - to vše v dochozí vzdálenosti. OC Černý most se nachází ve vzdálenosti jedné zastávky metrem. Výhodou lokace je parkování u domu zatím bez placených zón. Skvělá dopravní dostupnost  - metro B  Hloubětín je pouhých 500 m od domu nebo jednu zastávku tramvají. 

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Cena

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF