Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej bytu Radlická

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní byt 3+kk s lodžií, komorou a parkovacím stáním, Rezidence Paví Vrch, v žádané lokalitě  Praha 5 - Smíchov, ulice Radlická.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji luxusní byt o dispozici 3+kk s lodžií, komorou a parkovacím stáním v jedné z nejžádanějších částí Prahy v Rezidenci Paví Vrch, Praha 5 - Smíchov. Byt o celkové výměře 98 m2 se nachází v 5.NP novostavby z roku 2014. Tento byt byl kompletně navržen architektem, každé místo je tedy účelně využité a jsou použity velice nadstandarní prvky a vybavení. Dominantou bytu je z velké části prosklený obývací pokoj o výměře 42 m2, kde se nachází i luxusní kuchyňská linka zn. Scavolini včetně všech vestavných spotřebičů zn. Siemens. Z obývacího pokoje je vstup do lodžie. Dále je byt tvořen hlavní chodbou se vstupem do všech částí bytu, nachází se zde velmi prostorné vestavné skříně na míru zn. Decoland, které zajišťují bytu nadstandardní úložný prostor. V další části bytu se nachází 2 ložnice, koupelna a samostné inteligentní WC. V bytě jsou použity jak na podlaze, tak i na stěnách, 3 různé druhy designových italských stěrek, v obývacím pokoji a ložnicích jsou kvalitní dřevěné podlahy. Všechny části bytu jsou ozvučeny audiosystémem zn. BOSE, osvětlení zajišťuje speciální chytré osvětlení s centrálním ovládáním a ložnice i obývací pokoj jsou klimatizované. Hned u bytu se nachází komora a v suterénu domu parkovací stání, které je zabezpečeno z ulice hned dvěma vstupními vraty - Váš mazlíček zde tedy bude v bezpečí. Vchod do domu je na čip.

Zvláštností tohoto bytu je sdílená terasa v 7.NP domu, odkud je vstup přímo do parku Paví vrch, kde si můžete jak zaběhat, tak i opéct špekáčky na připraveném ohništi s nádherným výhledem na Prahu.   

Dům byt postaven v roce 2014 a představuje polyfunkční objekt zahrnující plochy určené pro bytové účely i prostory pro obchodní, administrativní a komerční využití. Architektonické řešení novostavby je jednoduché a zároveň moderní a jedinečné. Zajímavým prvkem, který dodává rezidenci na atraktivnosti, představuje zasazení komplexu do kopce s názvem Paví Vrch. Zadní část budovy tvoří atypický architektonický prvek v podobě propojení této části domu se svahem. Díky zasazení stavby do terénu kopce poskytuje bytový komplex krásný výhled na Prahu, údolí Smíchova a další městské části, například Vinohrady a Nové Město. Objekt díky spojení moderního designu s urbanistickým řešením přirozeně navazuje na současnou zástavbu. Díky svému umístění může rezidenční resort nabídnout komfort městského života s jeho výhodami a také mnoho možností k odpočinku a trávení volného času. V suterénu novostavby jsou situovány podzemní garáže. 

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita

Rezidence Paví vrch je projekt  v Praze na Smíchově v podobě polyfunkční budovy, kde jsou jak byty, tak komerční plochy. Celý komplex je zasazen do kopce s názvem Paví vrch. Budova vytváří v zadní části zajímavý prvek, kdy je dům propojen se svahem. Svažitý terén poskytuje nádherný výhled do okolí. Paví vrch (281 m n. m.) je vrch v Praze-Smíchově, nad záhybem Radlické ulice. Jižní svah tvoří stráň údolí Radlického potoka. Na severní straně se nachází park Santoška. K vrcholu kopce směřuje ulice Nad Santoškou, na niž navazuje serpentina ulice Na Pavím vrchu a bezejmenná účelová komunikace. Pro pěší je kopec přístupný z více stran. U východního konce hřebene je vyhlídka na údolí Vltavy, Nové Město, Vyšehrad a Pankrác, na západním konci hřebene je palouček s vyhlídkou na Radlice a přilehlé stráně.

 

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Místo má výbornou dopravní dostupnost zajištěnou MHD. Před domem stojí zastávka tramvají, autobusová je jen o pár metrů dál. Nedaleko je metro trasy B – Anděl a také zastávka Smíchovské nádraží. V okolí jsou mateřské i základní školy, lékařské ordinace, obchody, restaurace a další služby. Sportoviště Radlická se nachází nedaleko, stejně jako stadion Nikolajka či golfové hřiště. Procházka v parku Santoška vás dobije energií.

Budoucí vzestup lokality Praha 5 - Smíchov

Bytová jednotka se v současné chvíli nachází v lokalitě Prahy 5. Nedaleko bytu se, ale již buduje nová moderní čtvřt  Smíchov City. Jde o největší projekt v moderních dějinách Prahy a plán na Smíchov City sklidil po­zi­tiv­ní ohlasy i od komisařů UNESCO, kteří ocenili, že nová zástavba nijak nenaruší světové památkové dědictví.

Developer Sekyra group staví na volné planině nový moderní brownfield, který promění Prahu 5 v nejmodernější čtvřt v centru Prahy.  Projekt je budován ve třech etapách a po jeho dokončení vznikne v blízkosti bytu nový boulevár plný obchodů, bank a sídel populárních firem.  Celekem zde bude vybudováno přes 570 bytů. 

Revitalizace planiny tímto však nekončí. Za Smíchovským nádražím se nachází opuštění Smíchovský Lihovar, který by konce roku 2023 měl být kompletně zreknstuován. Developer Trigema promění Smíchovský Lihovar v indrustiální moderní bydlení přímo na stanici metra "B".

Virtuální prohlídka Smíchov City:zde

 

vizualizace_smichov_city

Cena

14.200.000,- Kč

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF