Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁN0 - Prodej bytu Tobrucká

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+kk s lodžií, v ulici Tobrucká, Praha 6

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 3+ kk s lodžií a celkové výměře 73 m2 nacházející se v 5.patře panelového domu po rekonstrukci v žádané lokalitě Prahy 6 - Vokovice, ulice Tobrucká. Byt je velice prakticky řešen: prostorná vstupní chodba s vestavnými skříněmi, kde je umístěna i pračka se sušičkou, z této vstupní chodby projdeme do všech dalších částí bytu. Dominantou bytu je obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, na podlahách jsou kvalitní dřevěné parkety a na zdi moderní italská betonová stěrka s 3D vzorem. Z obývacího pokoje je krásný výhled na západ slunce a přírodní park Šárka. Pokud máte raději východ slunce, oceníte výhled z kuchyně při přípravě snídaně. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou včetně vestavných spotřebičů. V bytě se nachází také dvě samostatné ložnice s vestavnými skříněmi a stejně jako obývací pokoj, s kvalitní dřevěnou podlahou. U rodičovské ložnice se nachází zasklená lodžie. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je plynovým kotlem umístěným v domě. Poplatky 4.500,- Kč + elektřina. PENB C. K bytu náleží prostorný sklep.

Dům prošel taktéž rekonstrukcí: zateplení, fasáda, nová okna, vstupní dveře, společné prostory, kotelna atd.

Dům se nachází v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a velmi dobrou dostupností do centra ze stanice metra Bořislavka, vzdálené 3 min chůze, dále tramvajová zastávka Sídliště Červený Vrch nebo Na Pískách. V blízkosti domu je také školka, škola a nákupní centrum Bořislavka, Lidl a Billa. Dům se nachází v blízkosti přírodního parku Šárecké údolí s vodní nádrží Džbán Dům prošel taktéž rekonstrukcí: zateplení, fasáda, nová okna, vstupní dveře, společné prostory, kotelna atd.

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita

Dům se nachází v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a velmi dobrou dostupností do centra ze stanice metra Bořislavka, vzdálené 3 min chůze, dále tramvajová zastávka Sídliště Červený Vrch nebo Na Pískách. V blízkosti domu je také školka, škola a nákupní centrum Bořislavka, kde je Lidl, lékárna, Pepco, knihy, DM drogerie  a služby, naproti přes ulici je také Billa. Dům se nachází v blízkosti přírodního parku Šárecké údolí s vodní nádrží Džbán, což z něj činí ideální místo pro odpočinek a relaxaci uprostřed přírody. Jedná se o jednu z nejkrásnějších rekreačních oblastí Prahy, kde snad najdeme úplně všechno, co bychom normálně vyžadovali od místa pro letní dovolenou – vysoké skály, divoké „horské“ bystřiny, krásně zelené louky, koupaliště s průzračně čistou vodou, vyhlídky, horolezecké terény, zahradní restaurace se stoletou tradicí – a to všechno jen pár kroků od konečné tramvaje se stejnojmenným názvem. Údolí bylo osídleno už v době paleolitu, o čemž svědčí archeologické nálezy koster zvířat, které lidé tenkrát lovili ke své obživě. Údolí bylo osídleno Slovany už od 6.století a od 7. do 9. století se tady nacházelo i velké  slovanské hradiště. O starobylém osídlení opředeném pověstmi svědčí i sám název Šárka a například i jméno výletního hostince Dívčí skok pod stejnomennou skálou. 

Cena

REZERVOVÁNO

Kontakt

Richard Pomietlo

 

tel.: 737 557 885

richard@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF