Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej bytu - Dittrichova 4

Luxusní mezonetový byt 4+kk u Náplavky

Popis nemovitosti

 

Nabízíme k prodeji prostorný mezonetový byt o velikosti 4+Kk s terasou a výhledem na Pražský hrad v Dittrichově ulici Praha 2.

Jedná o se o světlý mezonetový byt (6.NP a 7.NP) o celkové výměře 116m2.
V 6. NP naleznete koupelnu, ložnici a prostorný obývací pokoj spojený s moderní kuchyní.
Dominantou obývacího pokoje jsou dřevěné schody s černými kovovými doplňky a veliká střešní okna. V 7.NP na Vás čeká útulná galerie, moderní mramorová koupelna a dvě ložnice. Z jedné ložnice je výhled na Pražský hrad a blízký Vyšehrad. Z druhé ložnice vede vstup na terasu, která je situována do udržovaného vnitrobloku.

V prostorném obývacím pokoji je již zabudovaná moderní kuchyně vybavená spotřebiči (indukční deska, lednice, trouba, mikrovlná trouba a digestoř). Všechny tyto spotřebiče jsou od značky BOSCH. V koupelnách je sanita od švýcarské značky Laufen, německé Grohe a italské mramorové obklady. Ve všech pokojích jsou nainstalována chytrá světla od značky Philips na dálkové ovládání. Byt je kompletně připravený na instalaci chytré domácnosti, kterou můžete ovládat z vašeho smartphonu. Po celé bytě je ve stěnách zabudovaný systém stěnového/stropního vytápění a chlazení. Šetrnější systém k životnímu prostředí, při kterém v bytě nepotřebujete na stěnách radiátory. Ochlazování místnosti na rozdíl od klasické klimatizace probíhá jemným sáláním.

Byt je prostorově výborně řešený. Celý činžovní dům prošel v roce 2020 kompletní elegantní rekonstrukcí. Vstupních dveře do bytu jsou vyrobeny podle těch původních z roku 1905.
V domě je nový výtah od společnosti Schindler.

Nové město je výbornou lokalitou pro vaše kulturní vyžití. Romantická čtvrt Prahy plná kaváren, restaurací nedaleko pražské Náplavky na které se pravidelně každou sobotu konají Farmářské trhy. Blízké dopravní spojení z Karlova náměstí, které se nachází pouze minutu chůze od domu. Parkování na modré zóně před domem.

Pro více informací kontakujte makléře

 

 

 

 

Fotogalerie

Info o ceně

18 990 000,- včetně provize

 

Tomáš Brejcha 

ABA REAL s.r.o.

Tržiště 371/3

118 00, Praha 1

776 254 033

brejcha@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF