Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu Jílové u Prahy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk a prostornou dílnou na pozemku 1028 m2, Jílové u Prahy, Praha – západ

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásnou, slunnou  novostavbu rodinného domu venkovského stylu nacházející se ve staré zástavbě  obce Jílové u Prahy, ulice Na Podolí. Tento zděný dům o obytné ploše 125 m2 je jednopodlažní, situovaný na jih. Je velice hezky řešen, v pravé části domu je  prostorná vstupní chodba, technická místnost, kde je umístěna technologie k tepelnému čerpadlu a pračka, koupelna se sprchovým koutem a WC a dvě ložnice, uprostřed domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbovými kamny, ze kterého je možné vyjít francouzskými okny rovnou na terasu, v levé části domu je rodičovská ložnice s vlastní koupelnou, vybavenou jak sprchovým koutem, tak i volně stojící vanou, WC a dále šatnou. Na pozemku před domem je zpevněná plocha pro bezproblémové parkování 3 automobilů, automatická brána je samozřejmostí. V dolní části pozemku se nachází klimatizovaná dílna o výměře 35 m2 s vestavnými skříněmi a s přístřeškem v přední části o výměře 46 m2, kde je prostorné posezení s jezírkem, udírnou a zastřešeným parkováním, v zadní zastřešené části o výměře 23 m2 se nachází 2 úložné prostory. Pozemek díky vzrostlému živému plotu zaručuje opravdové soukromí. 

Dům je energetické třídy B, vytápění a ohřev vody je zajištěn tepelným čerpadlem. Náklady na elektřinu cca 4.000,- Kč měsíčně. 

 

Videoprohlídka

3D scan

Jílové u Prahy

Historické město Jílové leží necelých 20 km jižně od Prahy. Rozkládá se 3 km od pravého břehu řeky Sázavy, obklopeno masivní pahorkatinou, která společně s údolím řeky tvoří jedno z nejkrásnějších míst okolí Prahy, vhodné především pro rekreaci a odpočinek.

Dosud zachovalá příroda se tu snoubí s historií starého města. Žije zde cca 5.000 obyvatel. V Jílovém u Prahy je veškerá občanská vybavenost – základní a mateřská škola, městský úřad, lékaři, různé obchody… Výborná dopravní dostupnost do Prahy autem nebo autobusem na metro Budějovická za cca 30 minut.

 

 

Cena

 

16.480.000,- Kč 

včetně provize a právního servisu

Kontakt

Tomáš Brejcha

tel. 776 254 033

email: brejcha@abareal.cz

 

 

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF