Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej domu Kojetice

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nízkoenergetickou novostavbu 1/2 rodinného domu v obci Kojetice  - Tůmovka, vzdálených pouhých 16 km od pražských Letňan. Dům je o o dvou bytových jednotkách, řešeno jako dvojdům, každá z jednotek je o dispozici 4+kk a podlahové ploše 122 m2 + terasa, s vlastní zahradou 400 m2, zpevněným pozemkem před domem a 2 parkovacími stáními. Tato moderní novostavba je  dvoupodlažní a je tvořena vstupní chodbou, samostatným WC, komorou a prostorným obývacím pokojem s krbem a kuchyňskou linkou vybavenou všemi vestavnými spotřebiči. Z obývacího poje je vstup na zastřešenou terasu a do zahrady. V patře se nachází velká koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaletou a 3 samostatné ložnice.

Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu PENB B,  vytápění je řešeno jak krbem, tak podlahovým vytápěním s tepelným čerpadlem, které Vám zaručí nízké provozní náklady na bydlení. Dům je napojen na  obecní vodovod, kanalizace je řešena vlastní čističkou.

Příjezdová cesta bude ještě dokončena a u vjezdu bude umístěna automatická vjezdová brána.

 V obci Kojetice se nachází mateřská i základní škola, knihovna, obecní úřad a několik obchodů. Další občanskou vybavenost naleznete ve 4 km vzdálených  Neratovicích.

 Kojetice mají výbornou dostupnost do Prahy, Mělníku a Neratovic. Kousek od domu se nachází zastávky autobusů, odkud se dostanete za pouhých 19 min na Metro C - Ládví, také je možné  využít  přímé vlakové spojení do Prahy. Pokud pojedete autem, na hranici Prahy se ocinete do 15 minut.

 Pro bližší informace kontaktujte makléře.

 

Videoprohlídka

3D scan

Obec Kojetice a okolí

Kojetice okres Mělník

Kojetice jsou obec v okrese Mělník ve Středočeském kraji. Nachází se v blízkosti řeky Labe a asi 12 km severovýchodně od Mělníka.

Příroda

Okolí obce je charakteristické nádhernou přírodou, která láká k turistice a cykloturistice. V blízkosti se nachází například přírodní památka Kojetické stráně, která je známá svými orchidejemi a dalšími vzácnými rostlinami.

Kultura a památky

V obci se nachází řada kulturních památek, jako například kostel sv. Václava, zámek Kojetice, kaple sv. Anny nebo socha sv. Jana Nepomuckého. V okolí se nachází také další zajímavé památky, jako například zámek Nelahozeves nebo hrad Bezděz.

Služby a vybavenost

V obci se nachází základní občanská vybavenost - základní a mateřská škola, obchod, restaurace, pošta  a další. V blízkosti se nachází větší města, jako například Mělník a Neratovice, kde je možné využít širší nabídku služeb a zábavy. 

Další občanskou vybavenost naleznete ve 4 km vzdálených  Neratovicích: základní škola, mateřská škola, střední škola, zdravotnická zařízení: nemocnice, lékárny, zdravotní středisko, nákupní možnosti: supermarkety, potraviny, drogerie, obchody s oblečením atd., sportovní vyžití: sportovní hala, fotbalové hřiště, tenisové kurty, koupaliště, kulturní zařízení: kino, divadlo, knihovny, muzeum atd.

Cena

8.500.000,- Kč včetně provize a právního servisu

Kontakt


Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF