Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu Lískovice

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný, dvougenerační  

dům v obci Lískovice u Hořic.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvougenerační dům s bazénem po kompletní rekonstrukci v obci Lískovice, vzdálené pouhých 30 minut od Hradce Králové. Dům, původně zemědělská usedlost,  prošel v roce 2015 kompletní rekonstrukcí a je tvořen dvěma samostatnými bytovými jednotkami. V přízemí vejdeme do vstupní chodby a  dále do přízemního bytu, který je tvořen kuchyní s jídelnou včetně plně vybavené kuchyňské linky a spíže, obývacím pokojem s kachlovými kamny, dvěma ložnicemi,  koupelnou s vanou a samostatným WC. Po schodišti se dostaneme do druhé bytové jednotky, kterou tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 x ložnice, prostorná koupelna vanou, bidetem a WC a další půdní prostor, kde je možné vybudovat další menší jednotku. Na dům volně navazuje po levé straně menší garáž, kotelna s kotlem na pevná paliva a bojler na ohřev vody, dále místnost na skladování dřeva a uhlí. Poslední místností je tzn. pánská místnost nebo letní kuchyně s pecí na pizzu a posezením. Také je zde krb a udírna. Naproti domu jsou další 3 nové garáže, v jedné z nich je umístěn chladící box, ve druhé je hydraulický dvousloupový zvedák, vedle stodola. Za ní se nachází terasa s bazénem, jehož veškeré technické zázemí je umístěno ve stodole - tepelné čerpadlo, písková filtrace atd.. Součástí prodeje je navazující zahrada, celková výměra zastavěných ploch a zahrady je 2.889 m2. 

Obytná plocha domu 382 m2, užitná plocha včetně garáží a stodoly 514 m2, terasa u bazénu 92 m2.

K těmto pozemkům je v případě zájmu možné přikoupit ještě další navazující pozemky - třešňový sad, louky a lesy o celkové výměře 10.232 m2.

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita

První písemná zmínka o obci Lískovice je z r.1295 a je spojena se jménem Dobeše z Lískovic, od něhož byl odovozen i název obce. Přímo v obci se nachází zámeček Lískovice u Hořic, který je bohužel v chátrajícím stavu. Dále se v obci nachází kostel Sv. Mikuláše, víceúčelové hřiště, místní restaurace a obecní úřad. Další občanská vybavenost jako lékaři, školy, školky, obchody se nachází v Hořicích vzdálených pouhých 8 km.

 

V blízkosti Lískovic je také zřícenina hradu Trosky, rozhledna Hořický chlum, pro milovníky koupání Aquacentrum Jičín. Na své si přijdou i lyžaři, nejbližší sjezdovka je pouhých 30 km  - Skiareál Vrchlabí Kněžický vrch. 

 

 

Cena

 

 

 

Info o ceně u makléře.

Kontakt na makléře

Martin Frolík


ABA REAL s.r.o.


Tržiště 371/3, 118 00 Praha 1


GSM: +420 733 155 670
frolik@abareal.cz

www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF