Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu Praha 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům vhodný k rekonstrukci nacházející se v ulici Ústecká, Praha 8 - Dolní Chabry.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk s menším pozemkem v lokalitě Prahy 8, Dolní Chabry. Dům o celkové užitné ploše 180 m2 je o dvou nadzemních podlažích. Dům je částečně podsklepen a má malou půdu. Dům prošel před 10ti lety částečnou rekonstrukcí - střecha, rozvody vody, odpadů, elektřiny a plynu, nová okna. V současné chvíli je určen k rekonstrukci vnitřních prostor - dle návrhu architekta bude dispozičně 4+kk - v přízemí vstupní předsíň, chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se vstupem na zahradu, koupelna s WC, dále v patře 2 x ložnice, šatna, koupelna s WC a zimní zahrada. V případě zájmu můžeme zajistit stavební firmu, která je připravena dům dokončit dle přání kupujícího.

V domě jsou zavedeny všechny sítě - elektřina, plyn, voda, kanalizace. Na pozemku je vymazena základová deska na garáž nebo pergolu. Pozemek o celkové výměře 266m2, zastavěná plocha dům - 133 m2, garáž 20 m2.

Městskou hromadnou dopravou se dostanete za pouhých 7 minut na Metro Kobylisy nebo za 5 minut na tramvaj. 

 

 

3D scan

Lokalita

Dolní Chabry  jsou městská čtvrť a katastrální území Prahy, tvořící území městské části Praha-Dolní Chabry v městském obvodu Praha 8. Je zde evidováno 66 ulic, 1089 adres a žije zde přes čtyři tisíce obyvatel. Dolní Chabry zahrnují celé původní Chabry, které byly od poloviny 16. století tvořeny dvěma osadami. Dolní Chabry měly centrum v okolí Bíleneckého náměstí a ulice Na Dolíku, Horní Chabry u dnešního Hrušovanského náměstí, původně návsi obklopené velkými usedlostmi, a ulic Na pěšině a Kobyliská. Do roku 1951 patřila do chaberského katastrálního území i část dnešních Kobylis, včetně závěrečného úseku tramvajové tratě u vozovny Kobylisy.Dolní Chabry sousedí na západě s Čimicemi, na jihu s Kobylisy, na východě s Ďáblicemi a s Březiněvsí; na severu pak s obcí Zdiby a její částí Brnky.

 

 

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

V městské části Dolní Chabry se nachází jak základní škola, tak i několik školek mateřských a jeslí, dále kulturní centrum, knihovna, obchody a služby. 

Městská hromadná doprava v Dolních Chabrech je součástí Pražské integrované dopravy (PID). Hlavní spojení pro místní občany zajišťují dvě autobusové linky 162 a 169 a příčně je městská část protínána čtyřmi zastávkami linky 202 z Kbel do Troji. Od podzimu 2017 obsluhuje Dolní Chabry také noční linka 913. Z centra městské části se autobusem směrem do centra dostanete do pěti minut na tramvajovou zastávku Vozovna Kobylisy, konečnou linky 17, a do deseti minut ke stanici metra Kobylisy na trase C. Přes Dolní Chabry vede po Ústecké ulici trasa i několika regionálních tzv. třístovkových linek pro spojení se Středočeským krajem jako např. linky 370 (Kobylisy – Kralupy n. Vlt., Žel. st.), 371 (Kobylisy – Husinec, Řež, Záz.), 372 (Kobylisy – Kralupy n. Vlt., Žel. st.), 373 (Kobylisy – Veliká Ves) a 374 (Kobylisy – Odolena Voda, Závod) nebo noční linka 958 (Kobylisy – Odolena Voda, Dolní náměstí).

 

Cena

9.500.000,- Kč včetně provize a právního servisu

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz
www.abareal.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF