Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej domu Praha - východ

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme k prodjei hezkou novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk v obci Předboj, Praha - východ.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji moderní bungalov o dispozici 4+kk s garáží a krytou terasou ve velmi žádané lokalitě Prahy - východ, obci Předboj, vzdálené od hranice Prahy 6 km. Tento přízemní dům o celkové užitné ploše 140 m2 se nachází na pozemku o výměře 608 m2. Dům je tvořen prostornou chodbou, odkud je vstup do všech částí domu: dominantou je hezký obývací pokoj s kuchyňskou linkou, vybavenou všemi vestavnými spotřebiči, dále 3 ložnice ( v současné době je jedna z nich využívána jako šatna), koupelnou s vanou a WC, samostatnou toaletou a garáží. Z chodby je také přístup do podkroví, kde nachází úložný prostor. Z obývacího pokoje i ložnice je francouzské okno a vstup na krytou terasu. Podlahové vytápění a ohřev vody zajišťuje elektrický kotel.  Zahrada je upravená, osázená okrasnými dřevinami, v přední části pozemku je zpevněná plocha, kde je možné parkovat další dva automobily, vjezd na pozemek je elektrickou vjezdovou bránou.

 

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Obec Předboj se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský. Rozkládá se asi osmnáct kilometrů severně od centra Prahy a šestnáct kilometrů západně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Žije zde přibližně 1 300 obyvatel.

V obci je mateřská škola, praktický lékař, několik obchodů a restaurací, dětské hřiště i sportovní areál, v neposlední řadě také  golfové hřiště Yard Resort. Další občanskou vybavenost naleznete v sousedních obcích. Výborná dostupnost do Prahy autem nebo autobusem. 

Historie obce

Obec patří k nejstarším obcím ve středních Čechách. Vedla tudy stará říšská cesta z Prahy přes Sedlec na sever do Německa. Obec tedy sloužila jako sídlo zemědělského obyvatelstva spravujícího pozemky. Obec nebyla nikdy v historii sídelním místem církevní či světské správy. Tato skutečnost se promítá v absenci kostela, hřbitova, školy či jiných správních objektů.

Název obce je proslulý kvůli někdejšímu závodu bývalého družstva Včela, který až do roku 1990 byl monopolním výkupcem, zpracovatelem i vývozcem medu pro celé Československo

 

Předbojská tvrz (tvrziště) je dnes již zaniklé opevnění v obci Předboj v okrese Praha-východ Středočeského kraje. Tvrziště v Předboji je chráněno jako kulturní památka České republiky. 

Tvrz postavená na břehu rybníka vznikla pravděpodobně ve 14. století. Roku 1433, kdy je jako majitel předbojského panství v zemských deskách zapsán jistý Janek z Krajnice, byla tvrz vypálena husitskými vojsky.

Další držitelé pak tvrz využívali jako rezidenci pravděpodobně do 16. století. Později byla opuštěna a postupně zanikla. Zbylo jen tvrziště tvaru nepravidelného čtyřúhelníku asi 25 × 30 m, dochované do roku 1996, kdy byla plocha tvrziště zarovnána v souvislosti s rekonstrukcí a přestavbou budov bývalého statku, dnešního golfového rezortu s restaurací.

Někdejší objekt dnes připomínají jen místní názvy „Ke Tvrzi“, „Na Valech“ a „Na Parkáni“.

Cena

12.500.000,- Kč včetně provize a právního servisu

 

REZERVOVÁNO

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF