Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE Prodej luxusní vily Kunice, Praha - východ

 Prodej vily 267m2, na pozemku o výměře 1 404m2. 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní nadčasovou vilu zasazenou architekty v souladu s okolní krajinou s jedinečným výhledem do zeleně v obci Kunice, Dolní Lomnice. Tato nízkoenergetická vila s dispozicí 5+kk se prodává ve stavu white walls, tj. před dokončením finálních povrchů, což umožňuje budoucímu majiteli dokončit si vilu dle vlastních představ. Dokončení je možné jak developerem, tak i vlastní firmou.

Rodinná vila je nepodsklepená, s dvoumístným garážovým stáním. Dále se zde nachází obývací  pokoj s galerií a terasou, dále je  zde oddělená prostorná kuchyně s jídelnou, chodba, která nás zavede k hlavní ložnici s koupelnou, dále další dvě ložnice, druhá koupelna a technická místnost průchozí do garáže.  

Dům je velmi prostorný a velkoryse pojatý. Díky proskleným stěnám jsou všechny místnosti světlé a z vily je vidět na  okolní krajinu. Vila navazuje na přírodní prostředí lesa dostupného ze strany jedné, ze strany druhé je součástí tradiční klidné zástavby rodinných domů se zahradami. V současné době dochází k úpravě pozemku.

V Kunicích stojí krásný kostel sv. Máří Magdaleny románského původu ze 13. Století. Také je součástí obce Kunice obec Vidovice, kde se nachází zámek Berchotold, který byl zrekonstruován a nabízí v přilehlém parku sportovní a dětské centrum. V obci funguje mateřská škola s celkovými čtyřmi třídami a základní škola. Dále se zde nachází velmi známý klub – TJ Kunice, který má vlastní areál, dvě travnatá hřiště a tréninkovou plochu, stejně tak i pro milovníky lyžování je v blízkosti Skiareál Šibeniční vrch nebo Ski Areaál Chotouň. Na hlavním hřišti několikrát trénovala i česká fotbalová reprezentace. V blízkosti 10 minut jízdy autem se nachází golfové hřiště Loreta Golf Club Pyšely. Pokud jste nadšenci ledního hokeje, můžete zavítat do nedalekých Velkých Popovic, kde se nachází nově zrekonstruovaný zimní stadion. V Čestlicích vzdálených 10 km se nachází Aquapark Čestlice a velké množství obchodů a služeb.   

Doporučujeme prohlídku. 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Technické parametry vily a půdorys

Celková plocha domů je 268 m2 s tím, že podlahová plocha garáže je 42 m2 – tedy obyvatelná plocha je 226 m2. 
 
Vila je realizována jako dřevostavba s difuzně otevřenou skladbou pro zajištění dobrých tepelně izolačních vlastnosti a zachování množství skleněných vyplní. 
 
Okna jsou značky INTERNORM (trojskla) profil je plastohliníkový.  Profil umožňuje bezrámové provedení. Jedná se nejlepší bezpečnostní profil oken. 
 
Vytápění domů je podlahové elektrické - topnými foliemi HEATFLOW, které umožňují připojení na chytrou domácností. V domě je udělaná kabelová příprava pro chytrou domácnost se systémem LOXONE. 
 
Vodovodní přípojka je na obecní vodovodní řád. 
Ohřev teplé vody probíhá prostřednictvím bojleru. 
 
 
Dům je vybaven systémem rekuperace pro zajištění trvalého přísunu čerstvého vzduchu.
 
snimek_obrazovky_2021-03-29_v_16-25-55  

Vizualizace

Snimek_obrazovky_2021-03-29_v_16-25-30 Snimek_obrazovky_2021-03-29_v_16-26-37

Cena

19.860.000,- Kč včetně provize a právního servisu

 

Kontakt

Martin Frolík


ABA REAL s.r.o.


Tržiště 371/3

Praha 1 - Malá Strana

 

tel.: +420 733 155 670

email:frolik@abareal.cz

 

www.abareal.cz

Kontaktní formulář