Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Prodej rodinného domu 6+1 Kozlovice

Pohých 25 minut jizdy autem od Plzně

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům/ chalupu klidné obci Kozlovice ( Plzeň jih) nedaleko Nepomuku. Kozlovice se nachází pouhých 25 minut jízdy autem od Plzně a žije zde necelých sto obyvatel.

Dům o celkové dispozici 6+1 leží na hezkém rovném pozemku (489m2). Na pozemku naleznete zahradní domek na nářadí, dřevěný altánek a přístřešek na nářadí. V roce 2010 prošel dům částečnou rekonstrukcí a byl kompletně zateplen a napojen na kanalizaci. V dolním patře domu naleznete tři ložnice + koupelnu, WC, kuchyňku a komoru. V horním patře jsou tři světlé prostorné podkrovní ložnice. V celém domě jsou nová bílá plastová okna. Ohřev teplé vody v domě zajištuje boiler, který je osazen v koupelně. V celém domě jsou elektrické přímotopy. Na zahradě je vyvrtaná devíti metrová studna ve které je dostatek vody po celý rok. V roce 2005 byla na domě uděláná nová střecha. Ve všech pokojiích je zaveden satelit. Dům je určený k celoročnímu bydlení, ale v posledních letech byl využíván jako víkendová chalupa. Krásná útulná zahrada je moc hezky osazena a je zde mnoho prostoru pro další zahrádkaření. V dolní části domu je na podlaze položen koberec v horní části světlá dřevěná podlaha.

3D scan

Obec Kozlovice a okolí

Krásnou krajinu v okolí obce protíná množství přírodních zajímavostí a chráněných oblastí. Nejvýznamnější jsou Národní přírodní rezervace Chejlava, Přírodní park Plánický hřeben - Kákov a Přírodní park Pod Štedrým. Rybníky s čerstvými rybami a farmy s výborným hovězím i to naleznete v okolí Kozlovic. V okolí domu je spousty lesů na houbaření, turistiku či cykloturistiku. Pouhé dva kilometry od obce se nachází historické město Nepomuk, ve kterém naleznete veškerou občanskou vybavenost, restaurace, školy, školky, doktory ale i sportovní zařízení.

 

 

snimek_obrazovky_2023-04-18_v_15-44-15

Půdorys

chalupa_kozlovice-1 chalupa_kozlovice-2 chalupa_kozlovice-3

Cena

2.500.000,- Kč včetně provize a právního servisu

k jednání

Kontakt na makléře

Tomáš Brejcha
776 254 033
brejcha@abareal.cz
ABA REAL s.r.o.

Tržiště 3, Praha 1

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF