Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE- Prodej rodinného domu Stehelčeves

 

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu řadového rodinného domu o dispozici 5+kk v obci Stehelčeves.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu moderního řadového rodinného domu o dispozici 5+kk v obci Stehelčeves. 

I přesto, že se jedná o "vnitřní" řadový  dům, překvapí Vás svým soukromím, prostorností a promyšleným interiérem. Při vstupu vejdeme do předsíně, odkud je vstup do pokoje v současnosti využívaného jako ateliéru, komory a WC. Po schodech sejdeme do slunného obývacího pokoje s francouzskými okny, odkud se nám naskytne pohled do zahrady a zeleně. V obývacím pokoji se také nachází luxusní kuchyňská linka s barovým pultem, vybavená vestavnými spotřebiči a velkým množstvím úložných prostor. Pokud bychom se vydali po schodech nahoru, najdeme zde 2 ložnice a koupelnu s vanou a WC. O patro výš je ještě další prostorný pokoj, který současní majitelé využívají jako pracovnu. I tady se nachází další koupelna, tentokrát se sprchovým koutem. Dům tedy svou dispozicí uspokojí i větší rodinu s dětmi. Za domem můžete využít velkou terasu s posezením, díky vzrostlému živému plotu budete mít soukromí. Zahrada je směřována do lesního prostoru ve vlastnictví obce, kde není možná žádná další výstavba. Před domem je velmi hezká okrasná zahrádka a parkování pro 2 automobily. Vzhledem k tomu, že se dům nachází na konci slepé ulice, nebudete se bát pustit děti ven, provoz je zde minimální.

Tento dům o zastavěné ploše 74 m2 a podlahové ploše 123 m2 se nachází na pozemku o celkové výměře 231 m2. PENB skupiny B - tedy úsporná stavba. Dům je vytápěn plynovým kotlem, stejně tak je řešen i ohřev vody - současné zálohy jsou stanoveny na 3.500,- Kč, komunální odpad cca 1.100,- Kč/rok, vodné 400,- Kč/měsíc. Dům byl zkolaudován v roce 2017.

 

Doporučujeme prohlídku!

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Obec Stehelčeves a okolí, občanská vybavenost

Budova obecního úřadu, knihovny a pošty na křižovatce uprostřed Stehelčevsi.

Stehelčeves je obec v okrese Kladno ve Středočeském kraji, 7 km severovýchodně od Kladna. Má výměru 4,98 km² a žije zde přibližně 1 100 obyvatel.

Ve Stehelčevsi je mateřská a základní škola 1. stupně. Působí zde fotbalový oddíl SK Stehelčeves. Dále zde najdeme obecní úřad, poštu, lékařskou ordinaci, restaurace, kulturní dům, benzínovou pumpu, autoservis, drobné obchody jako potraviny, farmářský obchod apod.

Vesnice je položena v mělkém údolí Dřetovického potoka v nadmořské výšce 270–300 m (střed 276 m). Ke Stehelčevsi přináleží i budovy někdejšího Středočeského pivovaru (1901–1929), stojící o samotě 1,5 km severozápadně při silnici Vrapice-Brandýsek. Na návrší nad jihozápadním okrajem obce, zčásti na jejím katastru, se rozkládá mohutná Buštěhradská halda.

Obec je sídlem Mikroregionu tří potoků, sdružení obcí Stehelčeves, Brandýsek, Cvrčovice, Dřetovice, Libochovičky a Zájezd.

Okolí Stehelčevsi bylo intenzivně osídleno již v neolitu. Stehelčeves patří mezi nejvýznamnější předhistorická naleziště kladenského regionu. Nejdříve se začaly objevovat kamenné nástroje a pravěké střepy při orbě na okolních polích a postupně byla odkryta kostrová pohřebiště, žárové hroby a bylo prozkoumáno i opevněné výšinné sídliště „Na Homolce“, doložené již z doby neolitické. Dále byly objeveny žárové hroby u pivovaru a v bývalé pískovně ve Stehelčevsi.

Pokud milujete koupání, můžete navštívit nedalekou Plovárnu ve Středoklukách. V areálu Plovárny Středokluky se nachází vodní nádrž o rozloze 60x40 metrů, dětské hřiště, tenisový kurt s umělým povrchem a dva nohejbalové kurty. Celková rozloha areálu činí 9 000 metrů čtverečních, takže se návštěvníci nemusí bát problému deky na dece. V rámci areálu je v provozu i restaurace s přilehlou zahrádkou o kapacitě 140 míst na sezení. Restaurace Plovárna nabízí vepřová žebírka, špízy, domácí burgery, pizzy a saláty. Nechybí ani domácí limonáda. O víkendech připravuje "víkendové menu", během sezóny pořádá nejrůznější akce. Další možností je jen 6 kilometrů vzdálený Vodní park Čabárna, sestávajícího z jednoho hlavního o 5 malých rybníčků, který byl otevřen v roce 2000 a nabízí celou řadu aktivit pro celou rodinu. Na ploše 3,5 hektaru je k vidění hned několik okrasných jezírek s lekníny a koi kapry, jež se tady dají také zakoupit. K procházce zve naučná stezka, na níž je možné pozorovat například místní černé labutě. Nejen dětem se pak bude líbit v minizoo s domácími zvířaty, od roku 2005 je navíc v nabídce i sportovní rybolov. V příjemném prostředí Čabárny je možné se také občerstvit v restauraci s posezením, pořádají se tady kulturní akce a v létě je možné kempovat. Až k Čabárně se dá dojet autem, parkování je zdarma. Do Brandýska nebo do Švermova jezdí vlak, odsud je to pak asi 2,5kilometrová procházka. Park leží přímo na trese cyklostezky, na své si tady tedy přijdou i milovníci jízdy na kole. V zimních měsících můžete využít Aquapark Kladno.

Pokud máte raději výlety, můžete se vydat na nedalekou zříceninu Okoř, ať už pěšky nebo po cyklostezce na kole.  V průběhu jarních a letních měsíců jsou v prostorách zříceniny pořádány různé dobové akce. 

Pouhé 2 km od obce se nachází ZOO Park Zájezd. Soukromá rodinná ZOO chová bezmála 100 druhů exotických a domácích zvířat, mezi nimiž jsou lemuři, drápkaté opičky, velbloud, lamy, surikaty, ale i rysi. Jedinečná expozice Terária pak nabízí přehlídku leguánů nebo jedovatých žab, ale také vůbec největší přístupnou sbírku chameleonů na světě.Děti si mohou vybraná zvířata pohladit v kontaktním koutku s Ušákovem, jenž je domovem největšího druhu králíka.V Zooparku se v průběhu celého roku pořádají nejrůznější akce - od prohlídek s průvodcem přes komentované krmení až po příměstské tábory. Areálem vede i naučná stezka a nechybí tady ani Piknikárna s dětským hřištěm a přístřeškem.

Dopravní dostupnost

Cena

8.500.000,- Kč včetně provize a právního servisu

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF