Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavebního pozemku Srbsko

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji svažitý stavební pozemek o celkové výměře 694 m2 v obci Srbsko, k.ú. Srbsko u Karlštejna, okres Beroun.  Tento hezký, klidný pozemek umístěný na okraji obce je určen především pro milovníky přírody a klidu, nachází se totiž na okraji lesa. Je svažitý, což se může zdát jako nevýhoda, ale šikovný architekt dokáže i zdánlivý hendikep proměnit ve výhodu a v náročnějším terénu může navrhnou originální, unikátní řešení. Sítě: voda, kanalizace a plyn v příjezdové komunikaci u pozemku, elektřina cca 50 m od hranice pozemku. Jedná se o soubor 2 na sebe navazujících pozemků určených dle územního plánu k zástavbě pro bydlení, zastavitelnost 25%, tedy 162 m2. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Obec Srbsko

Srbsko je obec, která se nachází v okrese Beroun ve Středočeském kraji. Její katastrální území se nazývá Srbsko u Karlštejna. Obec se nalézá po obou stranách Berounky (jádro obce je na levém břehu, železniční zastávka na pravém) v Chráněné krajinné oblasti Český kras, podle toku řeky asi čtyři kilometry za Berounem a čtyři kilometry před Karlštejnem. Žije zde 572 obyvatel. 

 Obec je i na svou velikost velmi dobře občansky vybavená - nachází se zde mateřská i základní škola, prodejna potravin, knihovna, fotbalové i víceúčelové hřiště, kulturní dům a další. 

 Srbsko u Karlštejna se nachází na strategickém místě,  do Berouna se dopravíte za 15 minut jízdy autem, na Zličín  za 20 minut. Výborné spojení vlakem do Berouna i do Prahy -  Smíchovské nádraží 27 min. 

 

 

Lokalita

Obec Srbsko se nachází v blízkosti CHKO Českého krasu a nabízí nespočetné množství aktivit. Zde se opravdu nudit nebudete. Co vše v blízkosti najdete, uvádím níže: 

Malá Amerika, Velká Amerika www.lomy-amerika.cz, Lom na Chlumu

Bubovické vodopády www.vodopady.info/cz/berounka/Berounka.php

Tetín, Koda www.tetin.cz

Koněpruské jeskyně www.caves.cz/cz/jeskyne/konepruske-jeskyne/

Chrustenická šachta www.chrustenickasachta.cz/

Solvayovy lomy www.solvayovylomy.cz

Svatý Jan pod Skalou www.svatyjan.cz

Hrad Karlštejn www.hrad-karlstejn.cz/cs

 

K a r l š t e j n s k é   š a ch y : Největší šachy na světě o výšce 291 cm. Jsou rozestaveny po jednotlivých obcích Karlštejnska a tvoří tak zajímavě rozehranou partii. Pokud půjdete od jedné figury ke druhé, navštívíte většinu nejzajímavějších míst Karlštejnska. Navíc dostanete (v nedaleké restauraci, infocentru nebo jiném místě) hrací kartu a do ní budete moci sbírat razítka . Co místo, to razítko. Více informací na www.karlstejnskesachy.cz Další informace:                     www.karlstejnsko.info          www.turistik.cz            www.cesky-kras.cz

 

Cyklostezka Po stopách českých králů prochází přímo obcí Srbsko

V budoucnu by měla spojit všechny hrady a zámky na Berounsku s Berounem a Prahou. Povede ze Žebráku a Točníku do Zdic a odtud podél Litavky přes Králův Dvůr do Berouna. Dále podél Berounky přes Srbsko a Karlštejn do Třebaně.
Další trasou je odbočka z Berouna na Nižbor. V roce 2006 byl vybudován úsek z Berouna k lomu Alkazar, který si oblíbili nejen cyklisté, ale i in-line bruslaři. V roce 2010 byla cyklostezka prodloužena až do Srbska.

Na trase z Berouna do Králova Dvora stezka vede po pravé straně Litavky okolo skate parku až po hranici katastrálního území s Královým Dvorem.

Třetím směrem z Berouna na Nižbor vede cyklostezka od autobusového nádraží přes novou dřevěnou lávku, přes Vrážský potok, pokračovat bude přes rybí přechod nové vodní elektrárny, dále ulicí Na Hrázi až k novému mostu přes Berounku,
který cyklisty i pěší dovede do oblasti zvané Na Ptáku.

 

Horolezectví: 

Srbsko je významnou horolezeckou oblastí, více na www.horosvaz.cz

 

Vodáci:

Řekou Berounkou projíždí v létě mnoho lodí, více na  www.raft.cz/cechy/berounka.aspx

 

GOLF

5 km od Srbska se nachází golfové hřiště :   www.karlstejn-golf.cz

 

KONĚ

 

 

LET BALÓNEM

V Karlštejně u  mostu startují balóny:  www.balon-karlstejn.cz

 

LÉTÁNÍ

Asi 4 km od Srbska se nachází obec Bubovice - sportovní létání  www.akberoun.cz

 

RYBAŘENÍ

Rybaření v řece Berounce www.crs-sus.cz  

Cena

3.450.000,- Kč včetně provize a právního servisu

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana
tel. 775 436 436


docekalova@abareal.cz
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF