Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu v Hostivaři

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný byt s parkováním na vlastním pozemku v Praze - Hostivař.

Bytová jednotka o celkové velikosti 46m2 se nachází ve 2.NP v nově zrekonstruovaném třípodlažním činžovním domě. Kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2021. Byt i dům prošly kompletní rekonstrukcí, nově upravené jsou i venkovní prostory v okolí domu. Byt se skládá z předsíně, koupelny ( vana, umyvadlo, WC, přípojka na pračku, boiler), obývacího pokoje s přípravou pro kuchyňský kout a prostorné ložnice. Ve všech pokojích jsou vysoké stropy, které nabízí možnost využít je vestavěnými uloženými prostory. Byt je možné zakoupit včetně veškerého vybavení.

V předsíni a koupelně je dlažba, v obývacím pokoji a ložnici je plovoucí podlaha. Ohřev vody a vytápění je elektrické. Dopravní spojení zajišťuje autobusová doprava linky 111. Autobus Vás doveze na stanic metra "A" Skalka. Necelých pět minut chůze od bytu je vlaková stanic "Hostivař" z které Vás pravidelný spoj doveze za patnáct minut na Hlavní nádraží.

V prostorech za domem je residentům k dispozici deset volných parkovacích míst. Necelé dva kilometry od domu se nachází obchodní centrum Europark, ve kterém je k dispozici veškerá občanská vybavenost. V okolí domu se nachází rodinný český pivovar Vik.

Pro více informací kontaktujte makléře.

3D scan

Fotogalerie

Info o ceně

K dispozici poslední 4 byty v residenci

 

 byt č.1  4 766 980  Kč

 byt č.3  4 766 980  Kč 

 byt č.5  5 285 180  Kč

 byt č.7  5 492 390  

Kontakt na makléře

Tomáš Brejcha

776 254 033

brejcha@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář