Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Pronájem byt 2+1 na Praze 6

Popis nemovitosti

Byt se nachází v 4.NP zděného bytového domu. Bytová jednotka o velikosti 88,03 m2 je dispozičně řešená jako 2+1, skládá se ze dvou pokojů, obytné kuchyně, zádveří, haly, koupelny, WC, spíže a komory (technická místnost). K jednotce náleží sklepní kóje o velikosti 3,15 m2.

Byt je ve stavu po aktuálně dokončené celkové rekonstrukci. Na podlahách obytných místností se nacházejí dřevné plovoucí podlahy. V kuchyni, v komoře a v předsíni je vinylová podlaha a v hygienických prostorech keramická dlažba. Okna jsou dřevěná z europrofilů, vnitřní dveře repasované dřevěné náplňové. V kuchyni se nachází kompletně vybavená kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou a vestavěnou lednicí s mrazákem. V koupelně je umístěna vana a umyvadlo, na samostatném WC je závěsný záchod. Vytápění je etážové z plynového kondenzačního kotle, který je i zdrojem ohřevu teplé užitkové vody. V bytě jsou dále instalovány telefonní rozvody a rozvody společné televizní antény. Orientace obytných místností je směrem na jih. V budově je instalován výtah.

Byt se nachází v ulici Nad Panenskou v Praze 6 na rozhraní katastrálního území Střešovice, Břevnov a Hradčany. V blízkosti je Pražský hrad, Strahovský klášter a park Ladronka. V docházkové vzdálenosti koupaliště Petynka. V místě je kompletní občanská vybavenost, dopravní dostupnost zajišťují tramvaje a autobusy MHD, které Vás dovezou na stanici metra Hradčanská nebo Dejvická.

Technické údaje:
Podlahová plocha bytu: 88,03 m2
Sklepní kóje: 3,15 m2
Podlaží: 4.NP
Vytápění: etážové (vlastní plynový kondenzační kotel se zásobníkem teplé užitkové vody)

Info o ceně

Nájemné 20  000,- Kč 

Poplatky 450,- Kč za osobu

  Kauce   20 000,- Kč,

provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Byt je volný ihned

Kontakt na makléře

Tomáš Brejcha 

ABA REAL s.r.o.

Tržiště 371/3

118 00, Praha 1

776 254 033

brejcha@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF