PRONAJATO - Pronájem bytu 2+1 ve Střešovicích na Praze 6

Zrekonstruovaný rodinný cinžovní dům s výtahem v klidné části pražských Střešovic.

 

Popis nemovitosti

Byt se nachází v 3.NP zděného čistého bytového domu. Bytová jednotka o velikosti 81 m2 je dispozičně řešená jako 2+1, skládá se ze dvou pokojů, obytné kuchyně, zádveří, haly, koupelny, WC, spíže a komory + (technická místnost).

Byt je po celkové rekonstrukci, která proběhla před pěti lety. Na podlahách obytných místností se nacházejí dřevné parkety. V kuchyni, v komoře a v předsíni je vinylová podlaha a v hygienických prostorech keramická dlažba. Okna jsou dřevěná z europrofilů, vnitřní dveře repasované dřevěné náplňové. V kuchyni se nachází kompletně vybavená kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou a vestavěnou lednicí s mrazákem. V koupelně je umístěna vana a umyvadlo, topné těleso a na samostatném WC je závěsný záchod. Vytápění je etážové z plynového kondenzačního kotle, který je i zdrojem ohřevu teplé užitkové vody. V bytě jsou dále instalovány telefonní rozvody a rozvody společné televizní antény. Orientace obytných místností je směrem na jih. V budově je také instalován výtah.

Byt se nachází v ulici Nad Panenskou v Praze 6 na rozhraní katastrálního území Střešovice, Břevnov a Hradčany. V blízkosti je Pražský hrad, Strahovský klášter a park Ladronka. V docházkové vzdálenosti koupaliště Petynka. V místě je kompletní občanská vybavenost, dopravní dostupnost zajišťují tramvaje a autobusy MHD, které Vás dovezou na stanici metra Hradčanská nebo Dejvická.

 

Fotogalerie

Technické údaje


Podlahová plocha bytu: 81 m2
Podlaží: 3.NP
Vytápění: etážové (vlastní plynový kondenzační kotel se zásobníkem teplé užitkové vody)

 

Finance

 Nájemné 21 000,- měsíčně


Poplatky 600,- osoba
přepis elektriky a plynu na nájemníka

Kauce jedno nájemné


+ Provize RK jedno nájemné

 

Kontakt

Tomáš Brejcha 

776 254 033

brejcha@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář