Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Pronájem bytu Hodkovičky

Exkluzivně nabízíme k pronájmu nově zkolaudovaný byt o dispozici 2+kk s lodžií a

garážovým stáním ve 2.patře novostavby bytového domu v ulici Šífařská, Praha -

Hodkovičky. 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k pronájmu nově zkolaudovaný byt o dispozici 2+kk s lodžií a garážovým stáním ve 3.patře novostavby bytového domu v ulici Šífařská, Praha - Hodkovičky. Byt je tvořen vstupní chodbou s předsíňovým nábytkem, vlevo se nachází vybavená šatna, vpravo koupelna s vanou, umyvadlem a přípravou na pračku, dále obývací pokoj, kde v blízké době proběhne instalace kuchyňské linky s barovým pultem včetně spotřebičů - varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, myčka, lednice s mrazákem a mikrovlná trouba, v ložnici je vestavná skříň. Z ložnice i obývacího pokoje je vstup do lodžie. Na všech oknech budou instalovány žaluzie. K nastěhování od 1.8.2021, po dohodě i dříve. K bytu je možné si za příplatek pronajmout garážové stání. Poplatky včetně elektřiny cca 3.000,- Kč. 

Lokalita

V blízkosti je nepřeberné množství sportovního vyžití. V těsném sousedství projektu se nachází golfové hřiště Golf & Country Club Hodkovičky. Povltavskou cyklostezkou A2 vedenou hned u projektu přes Zbraslav se lze dostat až do Drážďan. Stezku využívají cyklisté a inline bruslaři, ale také slouží k vycházkám s dětmi. Sportovní areál Hamr návštěvníkům nabízí devět tenisových kurtů, fotbalové hřiště s umělým povrchem, pět beachvolejbalových hřišť, jeden antukový kurt na volejbal nebo nohejbal. V nové multifunkční sportovní hale jsou jak badmintonové kurty, tak i sportovní zázemí pro florbal a futsal. Kousek od domu je freestyle park a skatepark. K sportovním aktivitám můžete využívat také CTC sportovní areál s tenisovými kurty, fitness a restaurací. Jezdectví nabízí TJ Orion Praha a pro vodní sporty je využíván areál loděnice - Sparta Praha.
Rodiče bude zajímat velká nabídka školek a to jak provozovaných městem, tak i soukromých, českých nebo i anglická Montessori školka. Nabídka základních škol a středních škol v okolí je rovněž široká - základní škola s rozšířenou výukou jazyků, sportovní základní škola nebo The Prague British school. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Dopravní dostupnost

Bytový projekt nabízí vynikající dopravní spojení do centra města, ale také rychlý nájezd na magistrálu a jižní spojku, popř. dálnici. V blízkosti se nachází stanice Belárie a Černý kůň (tramvaje č. 3, 17, 21, 92) a stanice Černý Kůň (autobus č. 106, 121 a 190) a také vlaková zastávka Modřany a Braník.

Tramvají se dostanete na Karlovo náměstí za 17 minut, k Národnímu divadlu za 18 minut a na zastávku Staroměstská za 20 minut. Autobusem jste za 10 minut na Smíchovském nádraží.

 

Cena nájmu, poplatky, kauce

Nájem 15.000,- Kč, garáž 1.500,- Kč, poplatky 3.000,- Kč

Kauce 20.000,- Kč

Provize RK 15.000,- Kč

Kontakt

Vlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436
docekalova@abareal.cz
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF