Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE - Pronájem kanceláří na Václavském náměstí

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím nově zrekonstruované kanceláře v centru Prahy.

Luxusní kancelářský prostor se nachází v samé srdci Václavského náměstí na rohu ulice Václavské náměstí x Jindřišská. Celková plocha kanceláří je 92m2. Součástí prostoru jsou dvě uzavřené kanceláře , prostorná recepce s kuchyňským koutem, dvě koupelny s WC a komora. Ve všech místnostech jsou nově rozvedené zásuvky, internet, domovní telefon s kamerou a také klimatizace. Recepce je vybavena novou lednicí od značky LG, kuchyňským koutem s myčkou a mikrovlnou troubou.

Kancelářský prostor se nachází v 5.NP činžovního domu s výhledem do klidného vnitrobloku, kde nebudete rušeni hlukem velkoměsta. Přímo před hlavním vstupem do domu se nachází stanice metra A/B "Můstek". V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost včetně supermarketu Albert. Ve všech prostorech jsou nainstalovány chytré světla od moderní značky Sans Souci. Prostory byly kompletně zrekonstruovány v roce 2021.

Vytápění je ústředním topením s elektrickým kotlem. Spotřeba je vyúčtovávána dle skutečné spotřeby - prostor má vlastní elektroměr. Poplatky celkem se pohybují ve výši 4tis./měsíc. 

Fotogalerie

Finance

 Nájemné 30 000,-měsíčně
Zálohy na energie 5000,- měsíčně

Kauce 30 000
+ Provize RK

Kontakt

Tomáš Brejcha
776 254 033 
brejcha@abareal.cz

Tržiště 3, Praha 1

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF