Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem krásného domu 7+1 na Praze 6

Přední Kopanina - Praha 6 

Popis nemovitosti

Nabízíme do pronájmu prostorný rodinný dům o dispozici 6 + kk a samostatné 1+1 o celkové obytné ploše 410m2. K domu náleží 830 m2 velká a udržovaná zahrada, která má
automatické zavlažování, je zde zahradní domek, bazén se zastřešením a elektrickým ohřevem.

V 1. patře domu je plně vybavená kuchyně, která je otevřená do velkého obytného prostoru (64m2), se vstupem na terasu. Dále se v podlaží nachází ložnice/pracovna s koupelnou, samostatné WC s bidetem, špajz a zádveří, z něhož je také vstup do prostorné dvojgaráže (40m2).

V podkroví domu jsou další tři ložnice, každá o velikosti cca 25m2. Jedna z těchto ložnic má vlastní koupelnu, dále je na patře hlavní koupelna s vanou, sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem, samostatné WC s bidetem a šatna (pracovna) s centrální sběrnou propustí na prádlo.

V přízemí domu se nachází obytný prostor, o rozloze 64m2, ze kterého je vstup na krytou terasu a zahradu. Lze využívat jako společenskou místnost, hernu, pracovnu apod. Je zde krb a bar s lednicí a myčkou nádobí. Dále se v přízemí nachází prostorná koupelna se saunou a prádelnou, samostatné WC, komora. K domu také náleží byt v přízemí 1+1 (40m2), který lze využívat jako byt pro návštěvy, uklížečku, či chůvy.

Dům má celkem 5 koupelen a 5x WC, je vybaven vestavnými skříněmi, pračkou, sušičkou. V každém patře je přístup do centrálního spadu prádla, který je sveden do prádelny. Dům je zabezpečen alarmem od značky Jablotron, má v každém patře internet a domácí telefon.

Přední Kopanina je klidnou částí Prahy 6. V blízkosti domu je les, fotbalové hřiště (tým FC Přední Kopanina). Dopravní dostupnost zajišťují dvě autobusové linky 161 a 312, které Vás za 10 minut dovezou na stanici metra A Bořislavka, Mezinárodní škola v Praze Nebušicích je vzdálena cca 3,5km.

English

As the direct owner of the property, I offer a large house with a swimming pool for rent.

House description:

Address: Nové domy 160, Praha 6- Přední Kopanina


6+k and single 1+1
Size of the house: 410 m2
Garden: 830m2

We offer a detached house with a beautiful garden, equipped with an automatic watering system. There is a pool with roof cover and electric heat pump. Garden maintenance is included in the rental price.

1st floor
There is a large open plan kitchen, the space is perfect for dining and living room (64m2), which merge an outdoor terrace with garden view. The 1st floor also consists of bedroom, bathroom, toilet, pantry, entree hall and spacious garage.


2nd floor
The 2nd floor consists of 3 bedrooms with size of 25m2 each. One of the bedrooms has own bathroom and toilet. Also, there is a main bathroom (with both bathtub and shower) toilet and clookroom/studyroom.

Ground floor
On the ground floor, there is a specious open room of 64m2, which can be used as a common room. There is a fireplace and bar (little kitchen with fridge). The ground floor consists spacious bathroom with sauna and laundry room, toilet and chambre. From the ground floor you can enter the covered outdoor terrace.

The house also has a separate apartment (42m2 - 1+1) with its own bathroom and kitchen.
The house is equipped with built-in wardrobes, washing machine, dryer and 2 refrigerators. There is a laundry chute in the house. Also, the house has an alarm system Jablotron and Wi-Fi in each floor.
Přední Kopanina is a quite part of Prague 6. You can enjoy the forest, football pitch (FC Přední Kopanina team) and restaurant which are in walking distance. There are 2 bus lines, 161 and 312, and it takes 10 minutes to get to metro station “Borislavka”. There is International School close by in Nebušice.

79 000 rent
17 500,- invoiced advances for services and energy
Deposit 158 000,-

+ commisison one month rent

House is available from 1.2.2023

Finance

Měsíční nájemné 79.000,-Kč včetně údržby zahrady a bazénu.
Zálohy na služby a energie 17.500,-Kč/měsíc
Jistota (kauce) ve výši 2x násobku nájemného +

Provize RK ve výší jednoho měsíčního nájmu

Dům je k dispozici od 1.2.2022

Kontakt

Tomáš Brejcha 

776 254 033

Tržiště 3, Praha 1,

brejcha@abareal.cz

 

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF