Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - Pronájem mezonetového bytu 4+kk Praha 6

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu mezonetový byt ve Střešovicích. Mezonetový byt je obvykle otevřený prostor s vysokými stropy. Byt o rozloze 4+kk (220m2) je tvořen třemi pokoji a kuchyní spojenou s obývacím prostorem. Skvělou výhodou bytu jsou dvě koupelny, což je většinou pohodlné pro větší rodiny nebo sdílené bydlení. Součástí jedné z koupelen je i prádelna. Tři šatny v bytě poskytují dostatek úložného prostoru pro oblečení a další věci.
Dominantou tohoto bytu je prostorný obývací pokoj s krásnou kuchyní v dřevěném dekoru, novou varnou deskou. Ke kuchyni náleží i spíž a jídelním koutem. Terasa s výhledem je skvělým bonusem, protože si můžete vychutnat venkovní prostor a krásný výhled na okolí. Ve druhém patře bytu se nachází otevřený pokoj s pracovnou.
Byt je částečně vybavený klimatizací a ostatním nábytkem. Nábytek je možné v případě zájmu vystěhovat.
Další výhodou je výtah, který usnadní přístup do bytu nacházející se v 6.NPdomu. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní.

 

 

3D scan

Lokalita

Lokalita:
Střešovice jsou známé svou architekturou, která zahrnuje elegantní vilovou zástavbu a historické budovy. Nachází se zde také několik parků a zahrad, které nabízejí příjemné procházky a relaxaci v přírodě. Mezi nejznámější parky v oblasti patří park Ladronka a park Petřín, který je domovem známé Petřínské rozhledny. V blízkosti Střešovic se nachází také mnoho kulturních a historických památek, jako je Pražský hrad, Loreta nebo Strahovský klášter. V okolí je také možné najít různé obchody, restaurace, kavárny a další služby. Díky své výhodné poloze jsou Střešovice dobře spojeny s ostatními částmi Prahy. Místní doprava zahrnuje tramvajové linky a autobusy, které umožňují snadný přístup do centra města i dalších částí Prahy.

Půdorys bytu

mezonetovy_byt_4kk_stresovice-1

mezonetovy_byt_4kk_stresovice-2

Finance


Nájemné 55.000 Kč

Převod elektřiny a plynu na nájemce

Zálohy na služby domu 600Kč /osoba

Kauce 60.000

+ provize RK

English

We offer for long term rent duplex apartment in Střešovice. A duplex apartment is usually an open space with high ceilings. The apartment of 4 + kk (220m2) consists of three rooms and a kitchen connected to the living area. A great advantage of the apartment is two bathrooms, which is usually convenient for larger families or shared living. One of the bathrooms includes a laundry room. Three closets in the apartment provide plenty of storage space for clothes and other belongings.
The dominant feature of this apartment is the spacious living room with a beautiful kitchen in wooden decor, new cooktop. The kitchen also includes a pantry and dining area. The terrace with a view is a great bonus as you can enjoy the outdoor space and the beautiful views of the surrounding area. On the second floor of the apartment there is an open room with a study.
The apartment is partially equipped with air conditioning and other furniture. The furniture can be moved out if desired.
Another advantage is the elevator, which will facilitate access to the apartment located on the 6th floor of the house. The entrance door to the apartment is security.
Location:
Střešovice is known for its architecture, which includes elegant residential buildings and historic buildings. There are also several parks and gardens that offer pleasant walks and relaxation in nature. The most famous parks in the area include Ladronka Park and Petřín Park, which is home to the famous Petřín Lookout Tower. There are also many cultural and historical monuments in the vicinity of Střešovice, such as Prague Castle, Loreto or Strahov Monastery. Various shops, restaurants, cafes and other services can also be found in the area. Thanks to its convenient location, Střešovice is well connected with other parts of Prague. Local transport includes tram lines and buses, which provide easy access to the city centre and other parts of Prague.

Economy:
Rent 55.000 CZK
Transfer of electricity and gas to the tenant
Advances for house services 600 CZK /person
Security deposit 60.000
+ RK commission

 

Kontakt na makléře

Tomáš Brejcha
776 254 033
brejcha@abareal.cz
ABA REAL s.r.o.

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF