REZERVACE - Pronájem vybaveného bytu 4+Kk s terasou - Praha 6

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu luxusní vybavený byt v klidně čtvrti Dejvice na Praze 6. Jedná se o prostorný byt 4+ Kk o celkové výměře 110m2.

Byt se skládá z plně zařízeného obývacího pokoje spojeného s kuchyňskou linkou včetně všech vestavěných spotřebičů s přímým vstupem na prostornou terasu, která je směřována na jih. V druhé časti bytu naleznete tři ložnice, které jsou plně vybaveny postelemi, skříněmi a i psacími stoly (viz fotogalerie). Z každé ložnice je vstup na menší balkonek či zimní zahradu, která je součástí jedné z ložnic.

V bytě naleznete dvě koupelny, která umožňují si vybrat, zda si ráno dáte otužovací sprchu nebo horkou vanu. V každé koupelně je i toaleta. K bytu náleží i garážové parkovací stání v suterénu domu, které je hned na proti výtahu.

V docházkové vzdálenosti se nachází plná občanská vybavenost, obchodní řetezec Kaufland, ale také park Stromovka nebo vyhlídka Baba. V blízkosti bytu je tramvajová zastávka "Nádraží Podbaba", kde pravidelně jezdí linky číslo 8,18. Za 5 minut Vás dostanete ke stanic metra "A" Dejvická. 

Možnost nastěhování ihned. Pro více informací či domluvění prohlídky bytu prosím kontaktujte makléře.

Fotogalerie

Info o ceně

Nájmené 29 900,-Kč

Poplatky  5 500,- Kč + přepis energii na nájemníka

Kauce jeden nájem

Provize RK jeden nájem

Kontakt na makléře

Tomáš Brejcha 

ABA REAL s.r.o.

Tržiště 371/3

118 00, Praha 1

776 254 033

brejcha@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář