Reference

Velice vám děkujeme za naprosto profesionální, ale hlavně i lidský přístup, který jste k nám zachovala i přes naše časté dotazy ohledně prodeje a postupů. Musím, říct že to, co jste s bytem udělala - myslím jeho designovou úpravu a stylizaci nás s manželkou oba nadchlo a stejně tak nadšení jsme byly z toho jak vše hladce probíhalo. A že i v této ne lehké době dopadlo vše ke spokojenosti všech. Jedním slovem, děkujeme Vaše realitní služby budeme určitě doporučovat všem známým. S pozdravem Musilovi

manželé Musilovi

Touto cestou srdečně děkuji paní makléřce a zároveň jednatelce společnosti Vlastě Dočekalové za zprostředkování nákupu bytu v Berouně. Svou vysokou profesionalitou, ochotou a lidským přístupem mi velice usnadnila práci s nelehkým rozhodováním při nákupu bytu. Výrazně mi ulehčila od starostí s nákupem, vždy rychle reagovala na emaily a telefonáty, našla řešení a dokonce přispěla i s pár nápady na rekonstrukci. ABA REAL s.r.o. 100% doporučuji a s důvěrou se na ni i v budoucnosti velice ráda obrátím.

Kateřina Pagáčová

Již po několikáté jsem využila služby realitní kanceláře ABA Real, konkrétně makléřky paní Vlasty Dočekalové. Shodou okolností jsme v rozpětí několika let nemovitost kupovali, jinou prodávali a další pronajímali.Nejen že paní makléřka našla promptně zájemce, ale dokázala vše velmi rychle zrealizovat, smlouvy jí navržené akceptovali právníci obou stran a právní kancelář, se kterou spolupracuje , je časově velmi flexibilní. Co jsem ocenila nejvíc je, že paní Dočekalová svou práci neskončí po realizaci samotné transakce, ale postará se i o další náležitosti s realitami spojené - přehlášení energií, katastr, komunikace s družstvem, aj. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat služby makléře, vím, že paní Dočekalová je velice spolehlivá a profesionální.

MUDr. D. Makalová

Na realitní kancelář ABA REAL jsem se s důvěrou obrátila s žádostí o prodej zděděné garsonky, neboť jsem měla už dobrou zkušenost s rychlým, profesionálním odhadem její tržní hodnoty pro pozůstalostní řízení po nečekaném úmrtí v rodině. Opět jsem se setkala s vlídností a vstřícností ( v oboru realit až nečekanou). S prodejem realit jsem neměla žádné zkušenosti, proto jsem uvítala perfektně připravenou smlouvu na částku, kterou jsem si přála. Převod proběhl bez odkladů, požadovaná suma byla uložena v právní kanceláři, která garantovala její rychlé převedení na můj účet, po přepsání v katastru nemovitostí. Tak se také stalo. Když jsem měla peníze na účtu, následovalo předání bytu, které proběhlo opět v příjemné atmosféře. Paní Dočekalová z ABA REAL měla perfektně připravený předávací protokol, který na místě aktuálně doplnila, dopsala údaje na připravený formulář k převodu el. energie, odevzdala jsem klíče a bylo hotovo. Neměla jsem díky ABA REAL žádné starosti, vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, velmi rychle. Pokud budu v budoucnosti potřebovat služby realitní kanceláře, nebo finanční poradu, mám jasno.

Š. Filcíková

Se společností ABA REAL s.r.o., jmenovitě s paní Vlastou Dočekalovou, spolupracuji již 8 let. Za tu dobu jsem jejím prostřednictvím úspěšně pronajala řadu bytů a prodala několik nemovitostí. Na paní Dočekalové oceňuji hlavně její vysokou profesionalitu, pracovitost a spolehlivost. Naše spolupráce probíhá bez složitých smluv, nikdy se mi nestalo, že by bylo něco jinak, než jak bylo dohodnuto. Paní Dočekalová dokáže vyřešit každou situaci s klidem a nadhledem, a dotáhne vše až do konce. Velice si také vážím toho, že je přímočará, čestná a poctivá. Kdykoli jsem někomu ze známých doporučila služby realitní kanceláře paní Dočekalové, všichni byli nad míru spokojeni, děkovali mi, a její služby doporučovali bez obav dál.

JUDr. Olga Simková

S pomocí společnosti ABA REAL s.r.o., konkrétně s prací paní Vlasty Dočekalové, jsem byli při prodeji našeho bytu a následné koupi rodinného domu velice spokojeni. Šli jsme do toho s obavami, a přesto, že byl nelehký úkol vše časově sladit mezi oběma nemovitostmi jak po stránce finanční, tak i po stránce stěhování, vše dopadlo na jedničku. Obchody proběhly hladce, vše bylo perfektně promyšleno a díky této realitní kanceláři jsme si splnili svůj sen a již můžeme užívat bydlení s našimi dětmi v rodinném domku za Prahou. Tuto realitní kancelář můžeme s čistým svědomím doporučit.

Bauerovi, Praha - západ

Služby společnosti ABA REAL a paní Dočekalové byly poskytnuty na vysoké úrovní a byli jsme naprosto spokojeni.

Anna Nováková, Kladno

Velmi oceňujeme osobní přístup a jednání paní Vlasty Dočekalové. Celá transakce, a to především její zásluhou, proběhla naprosto profesionálně a bez jakýchkoliv komplikací. Paní Dočekalová pro nás zařídila vše, co jsme potřebovali, a to i nad rámec služeb ostatních RK, což velmi oceňujeme. S prací a službami paní Dočekalové jsme byli maximálně spokojeni a v případě, že bychom v budoucnu v oblasti realit cokoliv potřebovali, tak se na ní určitě s plnou důvěrou znovu obrátíme.

Boudovi, Velké Přílepy