Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Středokluky

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v obci Středokluky, ulice Větrná.

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký, velmi prostorný rodinný dům s velkou zahradou a bazénem v blízkosti Prahy. Tento dům se nachází na konci klidné ulice Větrná, v obci Středokluky. Je o dispozici 6+kk + garáž.
Tento dům je možné využít i jako dvougenerační. Z předsíně je vstup do haly, odkud se dostaneme jak do přízemního patra, tvořeného velkorysým a slunným obývacím pokojem se vstupem na terasu, jídelnou propojenou s kuchyňským koutem, pokojem pro hosty, koupelnou se sprchovým koutem a WC, komorou a garáží, tak i po schodech do 2.NP, kde se nachází 3 samostatné ložnice ( z nichž dvě jsou s balkonem), koupelna s vanou, WC a přípravou na saunu, technická místnost a otevřený prostor na pracovnu. Dům je vytápěn pomocí plynového kotle, stejně tak je i ohřev vody. Na pozemku se také nachází vrtaná studna, voda se využívá pro zalévání zahrady a bazén.
Dům byl zkolaudován v roce 2005, je dvoupodlažní o zastavěné ploše 161 m2 a užitné ploše 257 m2 včetně garáže 22 m2. Celková výměra pozemku je 1 111m2, nacházejí se zde vzrostlé stromy a živý plot, čímž je zaručeno téměř absolutní soukromí. Dále se na pozemku nachází terasa, krytý bazén a zahradní domek. 

 

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita

Obec Středokluky se nachází v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji. Leží asi 15 km západně od středu Prahy, blízko letiště Praha-Ruzyně a dálnice D7. Žije zde přibližně 1 200 obyvatel. V místě se nachází základní a mateřská škola, pošta, obecní úřad, ordinace praktického lékaře a několik drobných obchodů a restaurací. Veškerou další občanskou vybavenost najdete v nedalekém OC Šestka nebo Fashion Arena Prague Outlet.

V rámci obce zde  byla vybudována Plovárna Středokluky. V areálu Plovárny Středokluky se nachází vodní nádrž o rozloze 60x40 metrů, dětské hřiště, tenisový kurt s umělým povrchem a dva nohejbalové kurty. Celková rozloha areálu činí 9 000 metrů čtverečních, takže se návštěvníci nemusí bát problému deky na dece. V rámci areálu je v provozu i restaurace s přilehlou zahrádkou o kapacitě 140 míst na sezení. Restaurace Plovárna nabízí vepřová žebírka, špízy, domácí burgery, pizzy a saláty. Nechybí ani domácí limonáda. O víkendech připravuje "víkendové menu", během sezóny pořádá nejrůznější akce. 

Pokud máte raději výlety, můžete se vydat na nedalekou zříceninu Okoř, ať už pěšky nebo po cyklostezce na kole.  V průběhu jarních a letních měsíců jsou v prostorách zříceniny pořádány různé dobové akce. 

Pokud se Vám s dětmi nechce až do pražské ZOO, nedaleko se nachází ZOO Park Zájezd. Soukromá rodinná ZOO chová bezmála 100 druhů exotických a domácích zvířat, mezi nimiž jsou lemuři, drápkaté opičky, velbloud, lamy, surikaty, ale i rysi. Jedinečná expozice Terária pak nabízí přehlídku leguánů nebo jedovatých žab, ale také vůbec největší přístupnou sbírku chameleonů na světě.Děti si mohou vybraná zvířata pohladit v kontaktním koutku s Ušákovem, jenž je domovem největšího druhu králíka.V Zooparku se v průběhu celého roku pořádají nejrůznější akce - od prohlídek s průvodcem přes komentované krmení až po příměstské tábory. Areálem vede i naučná stezka a nechybí tady ani Piknikárna s dětským hřištěm a přístřeškem.

 Doprava

Středokluky jsou výborně dostupné do D7 do Prahy nebo Kladna, rychlé spojení na metro Veleslavín zajišťují také autobusy. Autobusová doprava –  Kladno (322, 323), Praha, Slaný, Smečno, Třebusice, Tuchoměřice, Unhošť.

 

 

Cena

19.900.000,- Kč včetně provize a právního servisu

Kontakt

Martin Frolík

ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
Praha-1 Malá Strana
118 00

tel.: +420 733 155 670

frolik@abareal.cz
www.abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF