Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bydlení KOZOMÍN

 

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji 3 novostavby rodinných domů v obci Kozomín, okres Mělník. 

Popis nemovitosti

Nízkoenergetické rodinné domy

 

Exkluzivně nabízíme novostavby 3 nízkoenergetických, moderních rodinných domů ve vzdálenosti pouhých 18 km od  pražských Letňan, v obci Kozomín. Tento malý developerský projekt se blíží k dokončení, zároveň ještě dává novým vlastníkům možnost úpravy nebo změny vnitřních zařizovacím předmětů, podlahových krytin, fasády atd.

Tyto moderní, zděné domy jsou dispozičně řešené jako 5 + kk se dvěma terasami o užitné ploše 175 m2. Dům je tvořen předsíní, technickou místností, velkorysým obývacím pokojem s kuchyňským koutem a vchodem na zadní terasu, čtyřmi ložnicemi a dvěma koupelnami s toaletou ( 1 x se sprchovým koutem, 1 x s vanou). Vytápění těchto domů bude řešeno jak tepelným čerpadlem vzduch - voda o výkonu 12 KW, tak i krbem umístěným v obývacím pokoji. Jako podlahové krytiny budou použity kvalitní velkoformátové dlažby a obklady, v obytných pokojích vinyl. Na pozemku budou vybudovány dvě parkovací stání. Domy budou napojeny na tlakovou kanalizaci, obecní vodovod a přípojku elektřiny. PENB B. 

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

DOMY V NABÍDCE

 DOMY KOZOMÍN 

 

 

 

Číslo domu pozemek parc.č. výměra pozemku zastavěná plocha cena dokončeného domu dostupnost
dům č.1 176/106 1022 200   rezervace
dům č.2 176/103 1022 200 15.490.000,- Kč k dispozici
dům  176/100 1020 200 15.490.000,- Kč k dispozici

 

Možnost koupě domu ve stavu shell and core - tzn. bez dokončených vnitřních úprav - podlahové krytiny, sanita, topení  - cena 13.790.000,- Kč.

 

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

V obci se nachází obecní úřad a potraviny, škola a školka je v okolní obci Chvatěruby. Další občanskou vybavenost jako základní školu, obchody, lékaře, lékárnu, zdravotní středisko atd. najdete v obci Odolená Voda, která je vzdálena od Kozomína 3,5 km. Obec má velmi dobrou dostupnost do Prahy, jak autem po dálnici D8, tak i autobusem na metro Kobylisy ( 30 minut). 

Obec je členem spolku Dolní Povltaví společně s dalšími okolními obcemi. Tento spolek koordinuje činnost obcí v oblasti územního plánování, životního prostředí, vzdělávání a kultury, investičních akcí a získávání dotací. Pořádá společné kulturní, sportovní a společenské akce pro občany členských obcí. Propaguje jednotlivé členské obce a jejich zájmy.

 

 

 

 

Kozomín - trocha historie

Kozomín je obec okresu Mělník. Leží 6 km východně od města Kralupy nad Vltavouv nadmořské výšce 265 m n.m. V obci žije 268 obyvatel. První písemné zprávy o obci jsou datovány okolo roku 1400. Nejcennější památkou v naší obci je sloup, zvaný sousoší Nejsvětější trojice, případně morový sloup. Pochází z roku 1719, resp. 1721. Podle vyjádření Národního památkového ústavu se však jedná o sloup s Paladiem země české. Předlohou je zlacený reliéf Madony z doby kolem roku 1500, který je uložen ve Staré Boleslavi. V 17. a 18. stol. byl nejuctívanějším mariánským zobrazením v Čechách. Sochařsky byl tento ikonografický typ využit v exteriéru např. v Hostivici nebo Buštěhradu. V Kozomíně stojí vedle sloupu na římse podstavce nad vystupujícími volutami sochy sv. Františka Xaverského a sv. Rocha. Sloup byl zcela zdevastován, v r. 1970 byl zrestaurován poprvé, v r. 2004 pak podruhé, již podle nových postupů. Nyní tvoří dominantu obce společně se zvoničkou, na které je zavěšena kopie zvonu Johann. Originál byl odlit v r. 1842.

KONTAKT

 

 

ABA REAL s.r.o.

Tržiště 371/3, 118 00 Praha 1

tel.: 775 436 436, 733 155 670

email: info@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF