Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Mánesova Praha

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji úžasný byt s terasou a zahradou

v lukrativní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady.

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnou v exkluzivním zastoupení majitele opravdu jedinečný byt nacházející se v lukrativní lokalitě pražských Vinohrad jen pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad.

Byt se nachází ve 2.PP zrekonstruovaného secesního domu z roku 1919. Tato bytová jednotka je tvořena vstupní chodbou, ložnicí, koupelnou s vanou,  obývacím pokojem s kuchyňským koutem a zimní zahradou, celková výměra bytu je 53.90 m2. Z obývacího pokoje vejdeme francouzským oknem na terasu ( 11 m2) a do zahrady (85m2). Pozemek i terasa jsou stejně jako byt ve výlučném vlastnictví. K bytu náleží sklepní kóje.Zahrada tvořená částečně  travnatým povrchem a po okrajích pozemku s hojným porostem keřů a stromů Vám zaručí nerušený odpočinek a útěk od městského života a hluku. 

Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel, dále je v zimní zahradě ještě možnost elektrického vytápění. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou ve výši 3.351,- Kč, záloha na plyn cca 2.000,- Kč, elektřina cca 600,- Kč.

Pro bliží informace kontaktujte makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Lokalita

Praha Vinohrady je jednou z městských částí hlavního města Prahy. Nachází se na východě Prahy a je známá svou bohatou historií a architekturou.

Vinohrady byly původně samostatnou obcí, která byla připojena k Praze v roce 1922. V minulosti zde byly vinice, od kterých se odvozuje název městské části.

Vinohrady jsou známé svou secesní architekturou, která je zde hojně zastoupena. Můžete zde najít mnoho krásných historických budov a vil, které jsou důkazem bohatství a prestiže této části Prahy.

Mezi nejznámější pamětihodnosti v Praze Vinohradech patří Náměstí Míru s kostelem svatého Ludmily, Riegrovými sady, Vinohradská vodárna nebo Žižkovská televizní věž.

Vinohrady jsou také centrem kulturního dění v Praze. Zde se nachází mnoho divadel, kaváren, restaurací a obchodů. Každoročně se zde také koná mnoho festivalů a kulturních akcí.

Mánesova ulice v Praze na Vinohradech vede od Španělské ulice v délce asi 1 km směrem na jihovýchod, a končí u náměstí Jiřího z Poděbrad. Zástavba ulice činžovními domy vznikala po roce 1889 postupně, tak jak se tehdejší Královské Vinohrady rozrůstaly směrem na východ. Převážně čtyřpatrové domy jsou vystavěny v různých variantách historizujících stylů, pouze několik domů je modernějších. 

Náměstí Jiřího z Poděbrad je jedno z nejznámějších a nejživějších náměstí v Praze. Nachází se v městské části Vinohrady a je pojmenováno po českém králi Jiřím z Poděbrad. Náměstí je obklopeno historickými budovami a je centrem mnoha kulturních a společenských akcí. Je také oblíbeným místem pro setkávání a odpočinek.

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Na náměstí se nachází tržnice, kde můžete nakoupit čerstvé potraviny, květiny a další zboží. V okolí najdete mnoho kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat dobré jídlo a pití. Přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad se nachází malý park, kde si můžete odpočinout a relaxovat, v blízkosti jsou také Riegrovy sady.

Veřejná doprava: pouhých 250 m od domu se nachází stanice metra A - Náměstí Jiřího z Poděbrad a několik tramvajových zastávek.

 V okolí domu naleznete školy, lékařské ordinace, úřady a nespočet obchodů, barů, restaurací a kaváren.

 

 

Cena

9.900.000,- Kč včetně provize a právního servisu.

 

Prodávající si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

KontaktVlasta Dočekalová


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana


tel. 775 436 436

docekalova@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF