Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu Praha - Pitkovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu bytu 2+1 se sklepem a parkovacím stáním v Praze - Pitkovicích.

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 o celkové podlahové ploše 43,2m2 v novostavbě bytového domu z roku 2023 na jihovýchodním okraji Prahy, v městské čtvrti Pitkovicích. Bytová jednotka je umístěna ve druhém patře (3.NP). Rozložení bytu: vcházíme přímo do prostorné předsíně, kde je příprava na rohovou kuchyňskou linku, je zde také plánována šatní skříň, která bude oddělovat vstupní chodbu od kuchyně. Ze vstupní místnosti vcházíme do ostatních částí bytu: obývací pokoj s francouzským oknem, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Velmi nízké měsíční náklady na provoz bytu 2.812,-Kč + elektřina.
K bytu také patří sklep (1,6 m2). Provoz topení je plynovými kotlem umístěnými v kotelně budovy topení kombinace podlahového topení a radiátorů na noční proud. Byt má také vlastní elektrický bojler (80L) na ohřev vody. Podlahová krytina je kombinace laminátové podlahy a keramická dlažby, obklady Imola Genus. Vstupní dveře jsou protipožární včetně zárubní. Jedná se o nízkoenergetickou budovu třídy B, okna jsou s izolačním trojsklem.

K bytu náleží parkovací stání u domu, které bude přiděleno po úplném dokončení bytového areálu a druhého bytového domu, kde již probíhají dokončovací práce.

Pitkovický Mlýn nabízí klidné bydlení v Praze. Přímo u domu začínají cyklostezky na Pitkovickou stráň, do Milíčovského lesa, až k Hostivařské přehradě a dále do Prahy. Nedaleko se nachází autobusová zastávka linky č. 213, vedoucí na =M= Háje (12 minut). Dále dojdete i do MŠ Pitkovice nebo k Pitkovickým rybníkům.

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

 

Videoprohlídka

3D scan

Praha - Pitkovice

Pitkovice jsou městská čtvrť a katastrální území na jihovýchodním okraji hlavního města Prahy o rozloze 239,7 ha. Tvoří nejzápadnější část městské části Praha 22.

Doprava

Městská část Pitkovice je dobře dostupná jak automobilem, tak i veřejnou dopravou. V blízkosti se nachází autobusová zastávka, která umožňuje snadnou a pohodlnou cestu do centra Prahy.

Památky a zajímavosti

V městské části Pitkovice se nachází několik zajímavých památek a míst, které stojí za návštěvu. Mezi nejznámější patří kostel svatého Václava, který je důležitou součástí historie této části obce.

Příroda

Městská část Pitkovice je obklopena krásnou přírodou. V blízkosti se nachází přírodní park Hostivař-Záběhlice, který nabízí možnosti pro turistiku, cyklistiku a další outdoorové aktivity. Pro milovníky přírody je zde mnoho možností k procházkám a relaxaci.

Gastronomie

V městské části Pitkovice se nachází několik restaurací a hospůdek, kde si můžete vychutnat tradiční českou kuchyni. Nabídka zahrnuje různé druhy jídel, stejně jako široký výběr nápojů.

Ubytování

Pro návštěvníky, kteří si přejí zůstat v městské části Pitkovice déle, je k dispozici několik ubytovacích zařízení. Nabídka zahrnuje hotely, penziony a apartmány, které splňují různé potřeby a rozpočty.

Aktivity

V městské části Pitkovice je možné se věnovat různým aktivitám. Kromě procházek a relaxace v přírodě je zde také možnost navštívit nedaleké sportovní centrum, kde si můžete zahrát tenis, fotbal nebo jiné sporty.

Městská část Pitkovice je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a příjemné prostředí blízko přírody, ale zároveň s dobrou dostupností do centra Prahy.

Cena

5.200.000,- Kč včetně provize a právního servisu.

Kontakt

Martin Frolík


ABA REAL s.r.o.
Tržiště 371/3
Praha-1 Malá Strana
118 00


tel.: +420 733 155 670

email: frolik@abareal.cz

ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

„Musíte být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají. Abyste zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou.“ 

Les Brown, spisovatel

 


ABA REAL s.r.o. - realitní kancelář

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF